2703
2553
عنوان

بیاید اعتراف کنید😐🍃

769 بازدید | 60 پست

بیاید بدترین کاری که کردین رو اعتراف کنید؟

خودم:یه بار ماه محرم بود رفتیم شکلات پخش کنیم من و دختر عموم یکی از شکلات ها رو خوردیم و تو کاغذ شکلاته سنگ گذاشتیم بی چاره اونی که خوردش😐🍃البته من اینجا ۶ سالم بودم دختر عموم هم ۷ سالش بود(از همینجا از اونی که خوردش معذرت میخوام😐😂)

شما💛؟

البته شما این کار رو نکنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

از خونه فرار کردم 

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
2714

پسرخالم جوجه رنگی داشت از بالکن خونشون پرتشون کردم پایین‌از طبقه ۶...😐🙄هیچی‌دیگه‌ یکم گیج ویجی رفتن بعدم‌مردن😑🤕

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤

بابام تابستونا برامون چندتا بشکه میزاشت و پر اب خنکش میکرد میرفتیم داخلشون 

😂😂 بچه بودیم دیگه یه بار شوهرم گفت نفس میگیرم میرم پایین. بچه ها دست به یکی کردن  تا رفت زیر در بشکه رو بستن

همه از دم یه کتکی هم خوردیم حتی شوهرم هر وقت یادم میاد میگم الهی بمیرم 

😑😑

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

ماه رمضون بود روزه بودم شاید ده سالم بود اینا بعد همش یکی ازفامیلا میومد روزا خونمون غذا وچایی میخواست منم هرروز باید براش چای دم میکردم سرما خورده بودم روزش شدید از یه طرف روزه ام بودم چایی که درست کردم تو قوری دوتا سرفه کردم ،😶 فرستادم بره به هیچکسم نگفتم تا حالا اخرشم یادم نیست بنده خدا مریض شد یانه

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

دارچین ریختم تو غذای مادر پدرم

آخه هی میگفتن مادرشوهر بَده و فلان

منم فکر میکردم مامانمو اذیت میکنه🤦‍♀️😐

بیچاره تا سه روز بالا میاورد

غذا فسنجون بود

اونموقع ۱۰ سالم بود

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   
2706