2091
2079
عنوان

بیاید اعتراف کنید😐🍃

729 بازدید | 61 پست

بیاید بدترین کاری که کردین رو اعتراف کنید؟

خودم:یه بار ماه محرم بود رفتیم شکلات پخش کنیم من و دختر عموم یکی از شکلات ها رو خوردیم و تو کاغذ شکلاته سنگ گذاشتیم بی چاره اونی که خوردش😐🍃البته من اینجا ۶ سالم بودم دختر عموم هم ۷ سالش بود(از همینجا از اونی که خوردش معذرت میخوام😐😂)

شما💛؟

البته شما این کار رو نکنید.

لطفا در تاپیک های من و دیگران توهین نکنید🌹درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم.

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

از خونه فرار کردم 

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
2064

پسرخالم جوجه رنگی داشت از بالکن خونشون پرتشون کردم پایین‌از طبقه ۶...😐🙄هیچی‌دیگه‌ یکم گیج ویجی رفتن بعدم‌مردن😑🤕

دیدی وقتی تو جاده های مه گرفته ی شمال میرونی مه جلو دیدتُ میگیره و هیچی جز خط سفیدای وسط جاده نمیبینی...؟از روزی که دیدمت انگار همه چیزو مه گرفته...چشمام فقط تورو میبینهمیشه‌برای‌به‌هم رسیدنمون صلوات بفرستید؟  
2032
پسرخالم جوجه رنگی داشت از بالکن خونشون پرتشون کردم پایین‌از طبقه ۶...😐🙄هیچی‌دیگه‌ یکم گیج ویجی رفت ...

بیچاره ها😔😐

پسرخالم جوجه رنگی داشت از بالکن خونشون پرتشون کردم پایین‌از طبقه ۶...😐🙄هیچی‌دیگه‌ یکم گیج ویجی رفت ...

خخخ آخی بدبختا

You Should See Me In A Crown دختری هستم که دلش میخواد مستقللللل باشع و سینگل بمونه  

بابام تابستونا برامون چندتا بشکه میزاشت و پر اب خنکش میکرد میرفتیم داخلشون 

😂😂 بچه بودیم دیگه یه بار شوهرم گفت نفس میگیرم میرم پایین. بچه ها دست به یکی کردن  تا رفت زیر در بشکه رو بستن

همه از دم یه کتکی هم خوردیم حتی شوهرم هر وقت یادم میاد میگم الهی بمیرم 

😑😑

ماه رمضون بود روزه بودم شاید ده سالم بود اینا بعد همش یکی ازفامیلا میومد روزا خونمون غذا وچایی میخواست منم هرروز باید براش چای دم میکردم سرما خورده بودم روزش شدید از یه طرف روزه ام بودم چایی که درست کردم تو قوری دوتا سرفه کردم ،😶 فرستادم بره به هیچکسم نگفتم تا حالا اخرشم یادم نیست بنده خدا مریض شد یانه

برای خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا🌹🌹🌹

دارچین ریختم تو غذای مادر پدرم

آخه هی میگفتن مادرشوهر بَده و فلان

منم فکر میکردم مامانمو اذیت میکنه🤦‍♀️😐

بیچاره تا سه روز بالا میاورد

غذا فسنجون بود

اونموقع ۱۰ سالم بود

بد به خوب تبدیل می شود(سوروس اسنیپ)                 دشمن به دوست(دراکو مالفوی)                                  پادشاه تاریکی به خاک(لرد ولدمورت)                          مادر به سوپر مادر(خانم ویزلی)                                   دوست به شوهر(هرمیون و رون)                                 پسر به مرد(هری پاتر)                                              احمق به قهرمان(نویل لانگ باتم)                                                و کـــتــاب بـه افـسـانـه🖐🏻🙂                                 یک پاترهد هستم❤
2104
ماه رمضون بود روزه بودم شاید ده سالم بود اینا بعد همش یکی ازفامیلا میومد روزا خونمون غذا وچایی میخوا ...

🙄🤣

۱۵ سالم بود همیشه برا شوخی و ازار بقیه سوار خط ویژه میشدیم

قبلش جرات یا حقیقت بازی میکردیم نوبت من شد 

گفتم جرات ،،یه ایستگاهی طلبه  سوار شد

وای گفتن برو کنار حاج اقا بشین 😑😑 منم رفتم آ 

ولی از همه عجیب تر این بود پسره تسبیحش رو بهم داد گفت ذکر بگو و ان شاءالله خدا هدایتت کنه

دارچین ریختم تو غذای مادر پدرم آخه هی میگفتن مادرشوهر بَده و فلان منم فکر میکردم مامانمو اذیت میکن ...

پشمام🍂🙄

1718