2703
2553

بچه هاااا ی سئوال

تا چن وقت پیش تقریبا سه ساله با یکی بودم اوایل خیلی خوب بود بعد کم کم بخاطر گیردادنام یکم سرد و خسته شد ازم، ی مدت کم کات بودیم تا اینکه دوباره برگشتیم اما اون دیگه بامن مثه قبلش نبود، باهم قول و قرار ازدواج نذاشتیم چون میگفتیم اینده معلوم نیس، تا اینکه من همه خاستگارامو رد میکردم، یبار باخودم گفتم خب اگ شرایطش درست شد و منو نخاست چی؟ اگه نیومد منو بگیره چی؟ بهش گفتم خاستگار زیاد دارم ولی تورو میخام بمونم باهم بسازیم؟ گف برو ازدواج کن من شدایطم معلوم نیس خوشبختیت برام مهمه...هرچی گفتم بذار بمونم گفت ایندتو خراب نکن بخاطرم.. باخودم گفتم بهانشه حتما منو نمیخاد دیگ... منم تموم کردم باهاش و ب خاستگارم ج دادم ولی هنوز عقد نکردم.... خیلی دلگیرم، مگه میشه ادمی ک ادعا میکرد دوستم داره بذاره برم؟ بچه ها پسری ک واقعا یکیو بخاد و عاشقش باشه، میذاره بری؟ یا نگهت میداره؟ ب فکر خوشبختی و اینده توام کشک و دروغه ن؟؟ پسرا تو این زمینه خودخاهن یا از خودگذشتگی میکنن؟ بنظرتون دوسم داشت یا دوستم نداشت ک نگهم نداش؟؟🥺🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

وقتی میگف شرایط ازدواج نداره چرا باهاش دوس شدی گلم. 

کاش وارد رابطه احساسی نشی با این ادما

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

اگه میخواست با چنگ و دندون هم شده نگهت میداشت، ربطی هم ب شرایطش نداره ،خیلیا هستن شرایط ندارن ولی جراتشو دارن حداقل خودشون رو نشون بدن پیش خانواده دختر که اره منم وجود دارم و تلاش میکنم

ایشون توی رودرواسی انگار این مدت مونده.

شما هم غرورت و زندگیتو فداش نکن ، اگر نامزدتون خوبه و دوسش داری بچسب ب زندگیت.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

کسی که عاشقت باشه مخصوصا پسر زمینو زمانو بهم‌میدوزه که نگهت داره من به چشم دیدم پسر خاله من‌عاشق شد سنش کم‌بود دختره ازدواج‌کرد بعد چندین‌سال دختره وقتی با شوهرش به مشکل خورد طلاق گرفت با دوتا بچه رفت گرفتش از بس عاشقه دخترس بچهاشم‌دوست داره مثه پدره براشون 

یه پسر بیستو چهار ساله که هم خونه داشت هم ماشین هم‌خوشگل خوشتیپ‌ که خیلی دخترا دنبالش بودن

2714

ولی تا حدودی درسته وقتی چیزی نداره چرا امید ورات نکنه ؟ 

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.

بنظرم نمیخاستت چون اتفاقا مردا تو این یه مورد اگه واقعا عاشق باسن هم خودخواهن هم بی منطق

عکس پروفایلم دخترمه😍⁦🧿🧿🧿🧿دلیل زندگیمه😘 لطفا برا عاقبت بخیریش دعا کنین⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706