2733
2734
عنوان

چرا این جوری کرد من چی بگم بهش+عکس

180 بازدید | 7 پست

نمیدونم چرا یهو بهم زد خودمم میخواستم کات کنم فقط از شوخی بهش گفتم ما هم تو گروه دوستام پسر هست ولی خیلی بزرگتر از منن ۱۲سال اونم بهم اینجوری گفت

البته دوستیمون مجازیه و منم قبلا بهش گفته بودم که ما به هم نمیرسیم و نمیتونیم باهم ازدواج کنیم منم میخواستم کات کنم گفت چون من پیج فیک دخترونه دارم میخوای بری اینا بهونهه ولی خب ما سه سال باهم بودیم ینی از ۱۵ سالگی و من صداشو شنیده بودم میدونستم دختر نیست ولی پیج فیک داشتنش رو مخم بود خیلی دوستم داشت ولی یهو اینجوری گفت الان براتون اسکرینشو میزارم 

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
داره برات ناز میاره  چی گفتی مگه؟

گفت من لباس جیگری میپوشم میرم دور دور یک دختر پیدا میشع  چون میدونه یکم حساسم میخواست لجمو در بیاره منم گفتم ماهم تو گروهمون پسر داریم ولی از من ۱۲ سال بزرگترن همین

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار 
چراباید پیج دخترونه داشته باشه؟

نمیدونم یک بار که باهش نصفه کات کرده بودم خودشو دختر جا زد باهمون پیج دخترونه اومد که مثلا حسادت منو تحریک کنه منم از چت کردنش فهمیدم خودشه بهش گفتم گفت پاک میکنم نکرد

دنبال بهونه بود که بره

بذار بره محل نذار

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2738