2737
2734
عنوان

امروز از جاریم متنفر شدم

744 بازدید | 38 پست

صداشو شنیدم که داشت پیش خواهر شوهرم جون بچه هاشو قسم می‌خورد میگفت فلانی( من) فوت شدن فلان قوم و خویشم رو  تسلیت نگفته نه زنگی پیامی چیزی😳😏در حالی که شوهرم گفت من زنگ میزنم، تو پیام بده... 

منم پیام دادم و تسلیت گفتم حتی جوابم رو داد 😳دقیقا یادمه که گفت مرسی عزیزم قربونت... نمیدونم چرا اینطوری گفت خیلی دلم شکسته منتظرم شوهرم از خواب بیدار شه بهش بگم اینطوری شده

میگفت من برای مراسم تشییع جنازه عموی فلانی(من) رفتم، بعد یه تسلیت به من نگفته

خب من چیکار کنم که اصلا به خاطر کرونا مراسمی نداشتن بعد تعجب می‌کنم نمیدونم واقعا یادش شده که من تسلیت گفتم

آخه جون دو تا بچش رو قسم میخورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ولش.....نگو به شوهرت...اعصابشو خورد نکن..فقط اگه خواهرشوهرت چیزی گفت بگو من پیام دادم..بهش

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738
میگفت من برای مراسم تشییع جنازه عموی فلانی(من) رفتم، بعد یه تسلیت به من نگفته خب من چیکار کنم که اص ...

شاید واقعا یادش رفته

شما ناراحت نکن خودتو بعضیا طلبکارن

اینکه پیام دادی هم وظیفت نبوده که لطف کردی

بیخیال بابا میدونم ناراحت میشی خیلی ولی سعی کن ب شوهرت نگی.اگه خیلی نارلحت بودی برو پیش جاریت ب خودش بگو یجوری ک دعوا نشه اروم بگد

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706