2726

خیلی منفین اصلن خونه رو ی فضای سنگین برداشته

هیچ حال ݗوبی توخونمون نیست

هیچچچ صمیمیتی نیست

حالم بده 

کاش تو ی خانواده شاد متولد میشدم

همه دلخوشیم ازدواج با ی مرد خوب و خانواده خوب وشاد

گفتم ی خانواده خوب وشاد ک حالم خوب شه ن ی مرد بی سرپا ک صرفا هدفش از ازدواج تولید مثل باشه

پس دوست عزیز نیا اینجا بگو ازدواج خوب نیس و از چاه میوفتی توچاله و…

خوشبحال اونایی ک خانواده خوبی دارن

ارتباطشون باهم خوبه

شادن و پر از انرژی مثبت

توروخدا قدرهمو بدونین و مرتب شکر کنین چون بزرگ ترین دارایی رو دارین

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خونه پدری منم🤕

بد بود؟!

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤
سر خودتو گرم کن برو سرکار باشگاه بادوستات بیشتر وقت بگذرون

اجازه ندارم😊

جو خونه ی ما خشک و رسمی بود

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

تقریبا الا همه تو شرایط و خونه ای هستن که شادی توش نیس و همش موج منفی بخاطر مشکلات زندگی و بدبختی هاس کلا دنیا دیگه قشنگی هاش کم شده اما حداقلش اینه خودت سعی کن کارایی بکنی که دوس داری اینجوری حداقل تو ساعت هایی تنهایی یا کاری انجام میدی حالت خوبه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
بد بود؟!

اره از شانس منم شوهرم داره خونه میسازه با شوهرم اینجا میمونیم داداشم رفته سر خونه زندگیش بابامم که شهرستان ها کار میداره اومدیم اینجا میمونیم کلا رفتارای مادرم دیونه ام و افسرده ام کرده

پرنسس مامانی (♡ماه مادر♡) مهنیا😍
تلاشی هم کردی ک جو خونتون شادشه؟

نمیتونم اخلاق و روحیات ۷نفر رو تغییر بدم

2706