2733
2734
عنوان

دخترا چقدرماهیانه

272 بازدید | 30 پست

والدینتون بهتون پول میدن؟

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۵۰ تومن😐

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

هیچی

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

۵۰۰

بــعداز چند سال پول جمع کردن بالاخره آیفون خریدم فقط یه مشکل داره نمی دونم چرا هر وقت دکمه اش رو میزنم در حیاط باز میشه😳🤔حالا ک امضام رو خوندی کلی فحشم دادی بگو لایک ب امضات بزار باهم ااوسکول بعدی رو پیدا کنیم 😄تولوخدا نشکن دلـــــــــــمو
0

پس چجوری خرید میکنی:/

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2738

هر وقت هر چقدر بگم میده برام ماهیانه و ...اینا نداره

کلا پول تو جیبی نمی گیرم باهم میریم خرید همونجا پولشو بابام میده

یک💖دووو👝سعععععع🎈🎈🎈حالااع...😸😸😸😸😸 الماسی چقده گشنگع  ازهمه رنگع😝😝😝 رنگ امضام چرا عوض نمیشع😑😑😁اهای همه گلا میدونن😚😚 من نیام سایتشون خلوته😚😚😚😘😂😂😂😂مو فرفری😍😍چال لپ دارم ی دنیا  اهااای چاپلوس مدرسه😒بیا ....یادم بده چجوری دل معلمارو میبردین😒😒😒😒😒

ماهیانه نمیدن

هروقت نیاز داشته باشم و داشته باشن پول میگیرم

به جای نالیدن و غصه خوردن و بقول معروف ادای حال بدارو درآوردن دارم سعی میکنم انرژیمو مثبت کنم ، فعال باشم ، هدف داشته باشم فعلا که اتفاقات مثبتی برام افتاده نه اینکه همشون مثبت بوده نه اما از اتفاقای بدم سعی میکنم جنبه مثبتشو نگاه کنم امتحانش کنین حتما درهای رحمت و حکمت به روتون باز میشه😌😂❤️
۵۰۰

خودت ازشون خواستی یاهمینقدر میدادن ازاول

هر وقت هر چقدر بگم میده برام ماهیانه و ...اینا نداره کلا پول تو جیبی نمی گیرم باهم میریم خرید همونج ...

اینطوری سخت میشه برای پس انداز

خودت ازشون خواستی یاهمینقدر میدادن ازاول

ن پدرم هر ماه بدون  این ک بگم میزنه ب حساب 

بــعداز چند سال پول جمع کردن بالاخره آیفون خریدم فقط یه مشکل داره نمی دونم چرا هر وقت دکمه اش رو میزنم در حیاط باز میشه😳🤔حالا ک امضام رو خوندی کلی فحشم دادی بگو لایک ب امضات بزار باهم ااوسکول بعدی رو پیدا کنیم 😄تولوخدا نشکن دلـــــــــــمو
2706