2737
2734
عنوان

همزاد و بازگشت معشوق

1670 بازدید | 133 پست

سلام دوستان خوب هستید؟ببینید من چند وقتیه ک وارد رابطه شدم و دومین رابطه ای بود ک شروع میکردم خیلی با طرفم خوب بودیم ینی ی جوراییی کراشم بود قبلا و خلاصه خیلی خوب بودیم تا اینک یهو بی دلیل سرد شد و فهمیدیم ک خیانت کرده و تموم شد همه چیز من حتی هنوزم باورم نشده، داستم راجب قانون جذب و اینا داستانا میخوندم تو اینستا ی پیج درباره دعا و طلسم دیدم رفتم با طرف صحبت کردم گفت ک اره تو همزاد چهارعنصر داری و بختت بستس و اصلا هررابطه ای داسته باشی خراب میشه و خلاصه نگم براتون ک داغون شدم شروع کرد راهاشو بگ و گفت باید با ی شخصی دیگ نمیدونم رابطه برقرار کنی و دفع بشه و اینا میخوام بدونم شماها تجربه ای تو این زمینه داشتید؟واقعا کلافم اگ میتونیت کمکم کنید لطفاً دریغ نکنید ممنونم از همگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب هرکسی اعتماد نکن برا پول گرفتن گول میزنن بضیا

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

منم همزاد دارم

بختمم بستس

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞
2738

این چرندیات چیه؟

اونیکه رفته ازاولم موندنی نبوده

هرکاری ام کنی برنمیگرده

برگرده ام باز میره

فقط اگه اومد یه لقمه نون پنیرم بذار جیبش که دیگه ضعف نکنه برگرده

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             

اگه راه حلی پیدا کردی ب منم بگو

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞

یعنی چی با یه شخص دیگه رابطه برقرار کنی؟

اولا سریع باور نکن و اعتماد نکن و هرچی میگن انجام نده 

کاملا دربارش تحقیق کن بعدش 

من به این چیزا نمیگم خرافات ولی نباید اعتماد کنی

قهرمان خودت باش    .    خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران .   من به هرچي ك بخوام میرسم   .آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤                      .   بُزرگ فكر كُن ، بُزرگ باور كُن، بزرگ عَمل كُن، و نتيجه هم بُزرگ خواهد بود.. 🐚                  اهل کینح نیستم از چپ بخورم از راست میزنم😆
2706