2733
2734
عنوان

علاقه به همکار

770 بازدید | 10 پست

دوستان من دو تا همکار خانم و آقا دارم ، همکار خانمم ۲۹ سالشه و مذهبی و چادری و حتی با این سن ابروهاش رو برنداشته البته چشمای رنگی قشنگی داره و در کل از نظر زیبایی متوسط و همکار آقای من خیلی شوخ و بانمکه و پسر نسبتا خوش تیپی هست و اهل دوست دختر و تفریح هم هست و خیلی امروزی،الان این خانم عاشق آقا شده و خیلی حالش بده و گریه میکنه و .... من چیکار میتونم بکنم واسش اخه به نظر من این دو نفر به هم نمیان اصلا لطفا راهنمایی کنید منو ،میبینم انقدر اذیته دلم براش میسوزه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم والا

به نظرم محاله پسره عاشقش بشه

همچین پسرایی کمه کم با پلنگا میپرن 😐

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2728

کاری نمیشه کرد.من امتحان کردم

هرجی مشکرت بدی هیچی نمیشه.تنها راهش اینه یا باطرف به یه نحوی یه ارتباطی برقرارکنه یا بیشتر بشناسدش و شانس بیاره طرف آدم این نباشه و خودش بفهمه و علاقه ش از بین بره.این عشق و علاقه های شدید وآتشین همه ش از بی تجربگی‌میاد.اگه تااین سن یکی دوتا تجربه داشت الان گریه نمیکرد بخاطر این جیزا

عاشق ک نشده 

چون معمولا آدم وقتی همفکر خودشو میبینه عاشقش میشه 

ایناک اصلا باهم همفکر وهم عقیده نیستن

من خودم مذهبی هستم وچادری هیچ وقت ازاینطور مرداخوشم نمیاد

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738
عاشق ک نشده  چون معمولا آدم وقتی همفکر خودشو میبینه عاشقش میشه  ایناک اصلا باهم همفکر ...

عزیزم خودشم میگه نمیدونم چرا عاشق شدم با خودشم درگیره ولی من همش بهش میگم تو حیفی هر چقدر هم مرد جذابی باشه بدرد تو نمیخوره

عزیزم خودشم میگه نمیدونم چرا عاشق شدم با خودشم درگیره ولی من همش بهش میگم تو حیفی هر چقدر هم مرد جذا ...

درسته باهاش صحبت کن

ایشون باید با ی مرد ک لااقل مذهبی وهم عقیدش باشه ازدواج کنه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥