2737
2734

کارشون واقعا زشته .رفتیم عقد دختر دایی شوهرم اقا تولدش هم همون روز بود .داماده کیک و اورد رقصوند جلو دختره بعدش داذ ب مادرزن .مادرزنم گذاشت یخچال منم دلم خاست 😕

همیشه بخند،خنده دشمناتو دستپاچه میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر خاله احمق گاوم تولد گرفت بهشون کیک نداد گفت خودمون فردا میخوریم منم بهش گفتم درد بخورین ک عین گ ...

تو هم میگفتی پس ما هم کادوتو فردا میدیم😂😂😂

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2731
همیشه ظرف دردار یکبار مصرف با ارتفاع بلند میگیرم برای کسایی که نیستنم میدم میبرن پس کیکارو چی کار م ...

منم میدم میبرن نمیدونم دیگه نمیارن ما هم میایم خونه

منم چندبار چمدتا بی فرهنگ دیدم تو عروسی کیک اوردن جشن گرفتن کیکو به همه ندادم  بخدا بچه کوچیکا ...

منم یبار مراسم سینه زنی تو ی خونه بود زنونه سفره پهن کرده بود کیک یزدی همه چی گذاشته بود منم که باردار بودم. دلم خواست. کیک... اصلا پخش نکردن  مراسم تموم شد همه رفتیم اما زنه ب رو خودش نیورد ک نذریارو پخشکنه. خیلی کارش زشت بود یا مثلا صاحب مجلس تعیین میکرد خوشم ازون فلا زنه نمیاد نیارینش منت میذاشت اینشد که دیگه ما هم از کاراش بدمون اومد دیگه نرفتیم

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
تو هم میگفتی پس ما هم کادوتو فردا میدیم😂😂😂

من نبودم از هنرنمایی هاش برام تعریف کردن.. بچه خواهرشوهرش میخواسته بهش گفته برو پایین مامان بزرگم اینا گفتن بهش بده بهشون دیگه گفته نه خودمون فردا میخوریم 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2738
دختر خاله احمق گاوم تولد گرفت بهشون کیک نداد گفت خودمون فردا میخوریم منم بهش گفتم درد بخورین ک عین گ ...

کادو که بهش ندادی؟؟   

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
من نبودم از هنرنمایی هاش برام تعریف کردن.. بچه خواهرشوهرش میخواسته بهش گفته برو پایین مامان بزرگم ای ...

چه ندید پدید بودن

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
منم میدم میبرن نمیدونم دیگه نمیارن ما هم میایم خونه

چقدر زشت و چیپه کارشون

تا حالا نشنیده بودم

واقعا برای بچه های تو تولد ناراحت شدم

سکولاریسم دین انسانیت است و من‌ نیز.....

😐😐

من خودم ازبچه بدترم برای کیک تولد!چشم به راه🤣

شام ندادن؟

پس انگیزه اشون ازتولدگرفتن چی بوده؟

خداروشکرباچنین افرادی روبه رونشدم 

توادهرکجادعوت شدم سهم همسرم بهم دادن که ببرم براش!اگرمجلس وتولدفضاش زنونه بوده و شوهرم نبوده

2706