2737
2734
عنوان

سال دیگه کنکور دارم ولی انگیزه ندارم🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 46 پست
چه دانشجوی دانشگاه های منطقه ۱ باشی چه ۳ در نهایت باید واسه طرح به شهرستانا بری که همه منطقه ۳ حساب ...

همون ضریب مناطق متفاوته نمیدونم خواهرتون چند چندمه که 11تومن میگیره والا زن پسر داییم بیمارستان نمازیه 7تومن میگیره بدون کارانه

دیگه شماره ندارم کاربری بسازم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون ضریب مناطق متفاوته نمیدونم خواهرتون چند چندمه که 11تومن میگیره والا زن پسر داییم بیمارستان نماز ...

۳ پنجمه

پس رفته بخس درمان..اونجا کمتر میدن..مگه مبشه بدون کارانه؟؟

شبکه بهداشت بیشتر میدن

2731
 عین من

عزیزم متاسفانه کتاب دارم اما نظام قدیمه

نمیشه تو همین نی نی سایت تاپیک بزنید شاید کسی کنکور داده باشه کتاباشو نخواد رایگان یا ارزون تر بهتون بده؟

یه سری کتابفروشیا هم هستن که کتاب استفاده شده به قیمت خیلییی ارزون میفروشن ها

2738

من دو سال دیگه

اما اصلاً انگیزه ندارم

درسای خودمم نیمخونم چه برسه تست و اینا

بدون موسیقی؛زندگی اشتباهی بیش نیست!          ‌‌               من میرسم به تمام اهدافم!                                                حامی خانواده LGBT هستم!
کلاس چندی؟ فامیل کنکوری نداری که کتاباشو بگیری؟ کتاب دست دوم هم میتونی بخری یه سری کتابخانه ها هم ه ...

یازدهم تجربی ام:(

فامیل دارم بخدا از بس بهشون رو زدم که نگو

ولی خو نمیدن😒

کتاب دست دوم هم پیدا نمیکنم🥺

ایران کشوری سرکوبگر است که درآن آزادی بیان و عقیده نداریم.
دهه هشتادی ها خیلی لجبازند

خب باشه شما خوبی🙂

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به روزهای خوب🌱✨                                         نشوددام و قفس،مانع پرواز کسی🕊 03.5.15
انگیزه بالاتر از این که پزشک بشی و تو همون طرحت ماهی ۱۵ تا ۱۸ تومن بگیری ویگه بعدش بماند

پزشکی نمیخوام سختی زیاد داره مخصوصا تو این کشور

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به روزهای خوب🌱✨                                         نشوددام و قفس،مانع پرواز کسی🕊 03.5.15
2706