2737
2734
عنوان

سال دیگه کنکور دارم ولی انگیزه ندارم🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 46 پست

هیچی یه بار مهر تاپیک برن از الان میتونم پزشکی بیارم یبارم دی و بهمن تاپیک بزن دارم دیوونه میشم هیچی نخوندم یبارم از اردیبهشت تو گوگل دنبال قبولی در کنکور در دوماه  باش بعدم برو کنکور بده بعدش دیگه مشخصه باز پشت کنکور بمون خسته نباشید

دیگه شماره ندارم کاربری بسازم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اینقدر حرف الکی هم نزنید طرح6 تومن بیشتر نیست

عشقم خودم پزشکیم استاژر

خواهرمم از ابان پارسال طرح میره..پایه حقوقش ۱۰ تومنه..کارانه هم ۷ تومن میگیره البته با دو ماه تاخیر بهش میدن

خواهر دوستمم ۱۵ میگیره

2728
منم✌🏻 کتاب تستم پول ندارم بخرم:(

سلام 

بنده مشاور کنکور هستم

مشاوره تضمینی با کمترین قیمت میدم

اگه راضی نبودین هم نیمی از هزینه یک آه برگردانده میشه

برای کتاب هم اگه باهام مشاوره بردارین رایگان در اختیارتون قرار میدم

2738
عشقم خودم پزشکیم استاژر خواهرمم از ابان پارسال طرح میره..پایه حقوقش ۱۰ تومنه..کارانه هم ۷ تومن میگی ...

توی دانشگاه تیپ یک از این خبرا نیست والا دختر خالم 6تومن میگیره خودمم که تازه علوم پایه م دوستام میگن همینقدر هست

دیگه شماره ندارم کاربری بسازم
توی دانشگاه تیپ یک از این خبرا نیست والا دختر خالم 6تومن میگیره خودمم که تازه علوم پایه م دوستام میگ ...

امسال حقوقا خیلییی بیشتر شدن..خواهرمم قبل عید با کارانه ۱۱ میگرفت..بعد عید شد ۱۷

طرح هم ربطی به منطقه یک و دو نداره😉

توی دانشگاه تیپ یک از این خبرا نیست والا دختر خالم 6تومن میگیره خودمم که تازه علوم پایه م دوستام میگ ...

دختر خالت پزشکیه یا دندون و دارو؟

منطقه طرحش چند چندمه؟

تو شبکه بهداشته یا درمان یا مرکز تحقیقاتی یا سازمان انتقال خون؟ طرح تو هرکدوم از این قسمتا قیمتاش فرق دارا

ربط داره عزیزم بزار ببینم هنوز دارم یه فایلی بود 

چه دانشجوی دانشگاه های منطقه ۱ باشی چه ۳ در نهایت باید واسه طرح به شهرستانا بری که همه منطقه ۳ حساب میشن البته واسه شبکه بهداشت

البته ضریب مناطق فزق داره که ۳ پنجم باشه یا چهار پنجم و ...

هدفتو مشخص کن

به جای نالیدن و غصه خوردن و بقول معروف ادای حال بدارو درآوردن دارم سعی میکنم انرژیمو مثبت کنم ، فعال باشم ، هدف داشته باشم فعلا که اتفاقات مثبتی برام افتاده نه اینکه همشون مثبت بوده نه اما از اتفاقای بدم سعی میکنم جنبه مثبتشو نگاه کنم امتحانش کنین حتما درهای رحمت و حکمت به روتون باز میشه😌😂❤️
2706