2737
2734
عنوان

چیکار کنم سرما بخورم؟

19934 بازدید | 25 پست

بچه ها من نه دیوونم نه چیز دیگه😂

واقعا الان یه شرایطی پیش اومده ک باید سرمابخورم اونم شدید. نگید خودتو بزن ب مریضی که نمیشه.

خواهشا اگ راهکار دارید بگید برای مسخره کردن و سرکوفت نیاید

به کمک خدا و قانون جذب، به تمام خواسته هام میرسم✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با موی خیس رفتم زیر کولر خوابیدم

یه هفتس سرماخوردم

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2738
شدید؟😂

شدید بود

به لطف سه تا آمپول و یه سرم بهتر شد

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
دوش آب یخخخخ بگیر رو باز جلو کولر دراز بکش یخ و بستنی و اب یخ هم بخور فقط خدا کنه کارت به بیمارستا ...

😂😂😂

مرسی

به کمک خدا و قانون جذب، به تمام خواسته هام میرسم✌
2706