2726

خانوما من سیکلم ۳۰ تا ۳۲ روزست البته قبلا ۲۸ روزه بود حدود یه ساله ۳۰ تا ۳۲ روزه شده

بعد امروز روز ۱۳ سیکلمه کیت تخمک گذاری گرفتم دیشب ساعت ده و نیم  زدم عکسش تاپیک قبلم هست مارکش هم مدیکوره ام امروز ساعت دو و نیم زدم الان عکسشو میزارم

ماه پیش روز سیزدهم کیت زده بودم کیتم پررنگ ترین بود ولی امروز انگار رنگ نگرفته چرا؟البته ماه پیش برند مکس بود

البته روز ۱۱ سیکلم یه بار اقدام کردم

اینم بگم اگه خدا بخواد میخوام نی نیم پسر باشه

چیکار گنم حالا

الان عکسشو میفرستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باید هر روز بگذاری ببینی کدوم روز دو خطش پر رنگ میشه

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
گذاشتم انگار مال دیشب پررنگ تر بود چرا

باید ۴ ساعت اب و مایعات نخوری و و ادرارت رو تخلیه نکنی 

بعد کیت رو بگذاری و ادرارت هم باید غلیظ باشه

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
باید ۴ ساعت اب و مایعات نخوری و و ادرارت رو تخلیه نکنی  بعد کیت رو بگذاری و ادرارت هم باید غلی ...

نخوردم تقریبا ساعت یارده و نیم فقط یه چایی خوردم

تا دو ونیم کیت زدم

استارتر من مدیکور پیدا نکردم ناچارن مکس خریدم اولین ماهم هست میزنم ۱۰ ماهه اقدامم امروز روز ۱۲ هنوز هاله داره و منو کاملا گیج کرده نمیدونم چکار کنم الان ساعت چند میزنی تو ؟

👑👑👑
خب شاید ماه قبل یکی دو روز زودتر تخمک گذاری شده .احتمالا شما روز ۱۴ یا بعدش تخمک گذاری داری .اگه پسر ...

احه تو تاپیک لوبیا اونایی که نتیجه گرفتن از روز ۱۱ یه شب درمیون اقدام کردن

منم دیگه توکل کردم به خدا

2706