2733
2734

میخواستم بدونین حیوون خونگیتون چه سگ چه گربه یا دیگر حیووانات واکسینه شده خانگی!واکسینه شدن حیوانات خانگی برای خود حیوانه!یعنی باعث نمیشه که به ما چیزی منتقل نشه 

مثال میزنم:به طور مثال بیماری دردناک کزاز عمدتا به طور مثال سگ ها جزو حیواناتی هستن که درصد بالایی در این بیماری دارن و اکثر سگ های خانگی و سگ های غیر شهری واکسینه میشن و کزاز میزنن بیماری کزاز مثل ویروسه که خب از خاک الوده بیشتر منتقل میشه به حیوان ، حالا حیوانی که واکسینه شده در مجاورت با خاک الوده به کزاز بیمار نمیشه ولی!ناقل هستش بیماری روی پوزه اش دهنش و زیر ناخن هاش باقی میمونه به خود حیوان چون واکسینه شده انتقال نمیده ولی اگه حیوان شما رو گاز یا چنگ بگیره شما مبتلا میشین برای همین واجبه که حتی اگه حیوان واکسینه شده دارین پس از حتی یه خراش دیدگی اتفاقی توسط اونا حتما حتما دوره درمان و واکسیناسیون انسانی رو طی کنین😖💔😮

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
مرسی عزیزم

خواهش میکنم وظیفه ام بود چون بعضی بیماری ها کشنده است مثل هاری و اکثرا نمیدونن از حیوانات واکسینه هم منتقل میشه

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘