2737
2734
عنوان

حالم بهم میخوره از آشپزی خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4316 بازدید | 70 پست

من خودم اونموقع ها که تازه اشپزی رو شروع کرده بودم 

حالم از اشپزی خودم بهم می خورد 

سوسکی طور چیزایی که درست می کردم و سر به نیست می کردم 😂😂😂😂😂😂😂

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زوریه😁

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

خب بگو خواهری حیلی خوشمزه است ولی یکم کمتر فلفل بزن من اذیت میشم مثلا جوش می زنم گلوم درد می گیره یا معدم اذیت میشه کلا بالا سرش باش تا یاد بگیره حیف اونم زحمت می کشه حداقل هم پیشرفت کنه هم بقیه راضی باشن 

2728

حالا شمام هفته ای یه بار میری خونه بابات دستپختشو تحگل کن

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738
خب با خودخواهی چه فایده

بله حرفتون درسته.میدونید من میگم مثلا یه چیزی تو وجود هممون هست به اسم قلب اون نباید بشکنه 😍♥️همه ی ادما حتی ادم بدا تو سینشون قلبی دارن که ما نباید بشکونیمش😍

🌈♥️And you are like a rainbow in my life
کردم که کردم.. هرموقع ارزوی مرگ بابای تو رو کردم بیا طلبکارشو

معلومه از چه خانواده ای هستی  اینم از طرز حرف زدنت بیچاره پدرت و خواهرت 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
کردم که کردم.. هرموقع ارزوی مرگ بابای تو رو کردم بیا طلبکارشو

چرا اینقدر وحشی هستی؟ سگ گازت گرفته هار شدی؟ پاچه میگیری. معلومه که اخلاق گند 100 تا سگو جمع کردن ریختن داخلت😒🧛🏻‍♀️

من نمیتونم اونقد خوب باشم که........... هر کسی بتونه دوستم داشته باشه........ من منم......... من خودمو نمیتونم به خاطر.......... نظر بقیه عوض کنم......... پس من منم........ اگه اونی که تو میخای باشم............دیگه من نیستم........ 😏پس به سلامتی خودم که خاصم و خاص پسند.......... 

😂منم مادربزرگم بیاد خونمون غذا درست کنه بابا مامانم به زور میخورن

منم نمیخورم میرم بیرون غذا میخورم

بعد تازه قسم هم میخوره که خوشمزس😂😂😂

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706