1874
2079
عنوان

حالم بهم میخوره از آشپزی خواهرم

2085 بازدید | 65 پست

بشدت بدمزه س.. یا خیلی تنده یا خیلی ترشه یا خیلی شوره توقع داره ازش تعریف کنیم. چیزی نگیم دعوا راه میندازه! تو خونه ی ما خواهرم آشپزی میکنه اجازه نمیده کسی غذا بپزه چون خودشو خیلی قبول داره. امروز غذا پخته داداشم رفت نیمرو خورد. بابامم نخورد منم یکم خوردم. بعد ناراحته میگه قدر منو نمیدونید انقدر از این غذاها بهتون میدم که عادت کنید. حالم از غذاهاش بهم میخوره

😂😂😂😂😂😂😂😂

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐

با محبت بهش بگو ی وعده تو درست کن ی وعده من چون خسته میشی تا ناراحت هم نشه 

با افتخار تتلیتی✌ نگو ن من اصن ندارم جنبه ی باختنو😑✌کی بلده رو لب تو خنده انداختنو😙خوب یاد من داده موهات ترفند بافتنو دلم میخواد وصل کنن ب تو ع بند ناف منو😌❤️

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

خب خودت آشپزی کن

من ازبچگی عاشق امام رضابودم الانشم هستم😍😍😍شایدتو زندگیم معجزه های زیادی اتفاق افتاده باشه ولی قشنگترینش .......بعدازکلی سختی ودرد وعذاب😍😍😍سختی درد رنج غم توزندگی هممون هس حالا یکی کمتریکی بیشترولی اینا مهم نیس مهم اینه ک بدونیم وبدونیم وبدنیم ک بعدازهرسختی آسونی هس((((((((( اِنَ مَعَ اَلعُسرِ یُسرا)))))))))😍😍بزرگترین نعمت اول سلامتی دوم سلامتی سوم سلامتی چهارم پدر مادر وخانواده ی خوب داشتنه😍😍😍من ی گناه خیلی خیلی بزرگ چن سال پیش انجام دادم هنوزموفق ب توبه نشدم دعاکن برام ک توبه کنم😍😍😍هرکی هستی واینوخوندی دعامیکنم ب حق امام رضاب هرخاسته ای ک داری برسی وعاقبتت ب خیربشه وخوشبخت دنیاوسعاتمندآخرت بشی😍😍😍😍😍😍((((((اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّدوَ عَجِل فَرَجَهُم وَفَرَجَنابِهِم وَالعَن اَعدائَهُم اَجمَعین))))))من چن سال نازایی داشتم وسابقه ی ی سقط و ی زایمان زودرس دراین موارد اگه سوالی داشتی خوشحال میشم کمک کنم دوست عزیز😙😘😚داریم ب محرم امام حسین نزدیک میشیم.......حی علی العزا♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

🤒

جان مادر بعد از ۹ ماه انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2032
2104

من خودم اونموقع ها که تازه اشپزی رو شروع کرده بودم 

حالم از اشپزی خودم بهم می خورد 

سوسکی طور چیزایی که درست می کردم و سر به نیست می کردم 😂😂😂😂😂😂😂

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃دختری در من ساز امیدواری می نوازد🍃گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🖐️🍃

زوریه😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

خب بگو خواهری حیلی خوشمزه است ولی یکم کمتر فلفل بزن من اذیت میشم مثلا جوش می زنم گلوم درد می گیره یا معدم اذیت میشه کلا بالا سرش باش تا یاد بگیره حیف اونم زحمت می کشه حداقل هم پیشرفت کنه هم بقیه راضی باشن 

1718