2726
عنوان

دخترای امروزی پسرای امروزی

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 21 پست
واقعا 😪 خیلی حالم گرفته است

این اوضاع فقط این چندسال میتونه باشه بعدش برعکس میشه ازبزرگترت بپرس قدیمادخترای بی عفت زیادبودن ومردای هول هم زیاد ولی بازم ازدواج میکردن بعدش پسرادخترای پاک وبدون اصلاح روترجیح میدادن ب دخترای سبک دراینده هم اینجوری میشه عزیزم😁

خدایا شکرت که همیشه هوای بنده هاتو داری دوست دارم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که ندیدم 🙂🙁

مگ تو باید ببینی 

😂 

اینچیزایی ک. میگی بیشتر برا دوستی 

یا اصولا طرز فکر ی عده تازه ب دوران رسیده 

ک از اول ازل هم بودن این چنین افراد 

هرچند بعد از اخلاق پول و قیافه تو رده های خیلی بالایی قرار داره مخصوصا پول

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2728
مگ تو باید ببینی  😂  اینچیزایی ک. میگی بیشتر برا دوستی  یا اصولا طرز فکر ی عده ...

طرف بهش گفتم چرا تتل یا آرمین گوش نمی دی آخه فکر می کردم طرفدارشع🥴

ازش پرسیدم گفت واسه بچه ...هاست 

در صورتی که خودشم گاهی گوش می داد رفیقش هیچ آهنگی جز آرمین گوش نمی داد 

می خواستم بگم خودتم پس این جور بچه ای

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
قبول ندارم  بااحترام

هر کس یه عقیده ای داره 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
طرف بهش گفتم چرا تتل یا آرمین گوش نمی دی آخه فکر می کردم طرفدارشع🥴 ازش پرسیدم گفت واسه بچه ...هاست ...

قرار نیست چون رفیقن سلیقشونم مث هم باش 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗