2091
2079
عنوان

دخترای امروزی پسرای امروزی

280 بازدید | 21 پست

دخترا بیش تر یک کارت عابر بانک می خوان تا شوهر 

یه رفیق که باهم دور دور برن و خوش بگذرونن 

دنیای کارتونی و فضای مجازی و...

پسرا هم یکی می خوان که شبیه جنیفر لوپز که باهاش به بقیه پز بدن که ماهم آره 🙂🙁

ببین چی گیرم اومده 😉

خدایی چقدر فرهنگ و واژه ها عوض شده ☹️

خیلی گیجم خیلیییییی

می شه برای آرامش دلم یه حمد و صلوات مهمونم کنید حالم تعریفی نداره.کنکوریه 1401 ،اگر موفق شدی راهنماییم کن چطور درس بخونم.لطفا عاشق نشید .خیلی خسته ام  م.م دست از سرم بردار پسره ی هول

موقعش ک برس دخترا دنبال پسر چشم پاک 

و پسرا دنبال دختر افتاب مهتاب ندیده میگردن 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

😂😂😂😂😂عاالی بوداسی

درخواست دوستی ندین مرسی البته فقط آقایون🚫🚫🚫🤨میخای مث من باشی موفق باشی🤭🙃ی صلوات بادلایه پاکتون برام بفرستیدکه منم ب آرزوم برسم😊قضاوت ممنوع🚫😌 ازپستایه من خوش نمیادریپ نزن لطفا جواب ابلهان خاموشیست باتشکرررررر🥴😅 به دلایلی چندسالگیمودلیت کردم چون خیلی از بیشعورافک میکنن فقط خودشون عاقلن 🙄🤨البته تعجبی ندارم اسکولایه مجازی عاقل بودن به سنوسال نیست میبینی یکی ۲۰به بالاست اندازه خرهم نمیفهمه.😅بلانسبتتتت خوبان

دقیقا

ولی تو خودت باش ب بقیه کاری نداشته باش

💙🐟Seni unutmaya ömrüm yeter mi🐟💙       نفهمیدی که عشق و جان منی ، جان که چه گویم ؛ جهــان منی....نفهمیدی که بر دلم چه گذشت ؛ تــ💙ـو قرار دل بیقرار منی....    /  شهزاده ی رویای من شاید تویی ، آن کس که شب در خواب من آید تویی تــ💙ـو ، از خواااب شیــرین ناگه پریدم ؛ او را ندیدم دیگر کنارم بخدا ، جانم رسیده از غصه بر لب ، هر روز و هرشب در انتظارم بخدا......🐟💙 خواهشا درخواست دوستی ندین🌻🙏🏻
تازه فهمیدی!

نه ولی درکش برام سخت بود و دردناک 🙁🙂

می شه برای آرامش دلم یه حمد و صلوات مهمونم کنید حالم تعریفی نداره.کنکوریه 1401 ،اگر موفق شدی راهنماییم کن چطور درس بخونم.لطفا عاشق نشید .خیلی خسته ام  م.م دست از سرم بردار پسره ی هول

ب نظرم امروزیا بیشتر باهم رفیقن تا قدیمیا. مثلا الان هر فروشگاهی بری چند تا دختر نوجوون دارن کار میکنن . یا حتی باهم دور دور هم میرن همه مشارکت دارن دونگی حساب میکنن . الان بیشتر از قبل ب برابری رسیدن

2050
😂😂😂😂😂عاالی بوداسی

واقعا 😪

خیلی حالم گرفته است

عجب

اره بابا عجب 

موقعش ک برس دخترا دنبال پسر چشم پاک  و پسرا دنبال دختر افتاب مهتاب ندیده میگردن

من که ندیدم 🙂🙁

🤷‍♀️

🤷🏻‍♀️

2104
واقعا 😪 خیلی حالم گرفته است

این اوضاع فقط این چندسال میتونه باشه بعدش برعکس میشه ازبزرگترت بپرس قدیمادخترای بی عفت زیادبودن ومردای هول هم زیاد ولی بازم ازدواج میکردن بعدش پسرادخترای پاک وبدون اصلاح روترجیح میدادن ب دخترای سبک دراینده هم اینجوری میشه عزیزم😁

درخواست دوستی ندین مرسی البته فقط آقایون🚫🚫🚫🤨میخای مث من باشی موفق باشی🤭🙃ی صلوات بادلایه پاکتون برام بفرستیدکه منم ب آرزوم برسم😊قضاوت ممنوع🚫😌 ازپستایه من خوش نمیادریپ نزن لطفا جواب ابلهان خاموشیست باتشکرررررر🥴😅 به دلایلی چندسالگیمودلیت کردم چون خیلی از بیشعورافک میکنن فقط خودشون عاقلن 🙄🤨البته تعجبی ندارم اسکولایه مجازی عاقل بودن به سنوسال نیست میبینی یکی ۲۰به بالاست اندازه خرهم نمیفهمه.😅بلانسبتتتت خوبان
خیلی خوب گفتی👍🏻

❤️

💙🐟Seni unutmaya ömrüm yeter mi🐟💙       نفهمیدی که عشق و جان منی ، جان که چه گویم ؛ جهــان منی....نفهمیدی که بر دلم چه گذشت ؛ تــ💙ـو قرار دل بیقرار منی....    /  شهزاده ی رویای من شاید تویی ، آن کس که شب در خواب من آید تویی تــ💙ـو ، از خواااب شیــرین ناگه پریدم ؛ او را ندیدم دیگر کنارم بخدا ، جانم رسیده از غصه بر لب ، هر روز و هرشب در انتظارم بخدا......🐟💙 خواهشا درخواست دوستی ندین🌻🙏🏻
من که ندیدم 🙂🙁

مگ تو باید ببینی 

😂 

اینچیزایی ک. میگی بیشتر برا دوستی 

یا اصولا طرز فکر ی عده تازه ب دوران رسیده 

ک از اول ازل هم بودن این چنین افراد 

هرچند بعد از اخلاق پول و قیافه تو رده های خیلی بالایی قرار داره مخصوصا پول

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
مگ تو باید ببینی  😂  اینچیزایی ک. میگی بیشتر برا دوستی  یا اصولا طرز فکر ی عده ...

طرف بهش گفتم چرا تتل یا آرمین گوش نمی دی آخه فکر می کردم طرفدارشع🥴

ازش پرسیدم گفت واسه بچه ...هاست 

در صورتی که خودشم گاهی گوش می داد رفیقش هیچ آهنگی جز آرمین گوش نمی داد 

می خواستم بگم خودتم پس این جور بچه ای

2051