2091
2106
عنوان

چند مدل لباس پوشيده واسه مهموني داريد ايا

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 27 پست
چ خشكله دومي ولي من ديگه اندامم اين نيست    

عزیزم حضوری برو تو تن ببین شاید بهت اومد

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مامان و بابام یه صلوات میفرستین💓💓🌸ممنون میشم.بهم بگین منم براتون بفرستم مهربونا

فكر كنم سه چهار دست لباس پوشيده دارم يكيش پيرهن حرير گلداره بلنده تا كمر تنگه دامن بلند داره با استين هاي حرير مدل دار 

دوتا هم اورال استين بلند دارم شوميز و دامن هم دارم ديگه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

اگه مهمونی در پیش داری برو خرید کن.

اره يكماه ديگه

اما انقد خيابون نرفتم نميدونم چي داره

نه وقتش و نه حوصلش دارم ك برم دلم ميخاست يكي بياد بگه كجاها چي داره برم همونجا

يا سفارش نتي بدم

نتونستم تو تاپيك بقيه پست نذارم هزارتا پست گذاشتم ازوقتي امضامو اين گذاشتم فهميدم بي اراده هستم   خروج بزنم برم ولي برميگردم ..من ٩817 تا پست دارم ديگه تو هيچ تاپيك پست نميذارم بجز تاپيك خودم با همتون قهرم   كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  
2064
عزیزم حضوری برو تو تن ببین شاید بهت اومد

كجاست؟

نتونستم تو تاپيك بقيه پست نذارم هزارتا پست گذاشتم ازوقتي امضامو اين گذاشتم فهميدم بي اراده هستم   خروج بزنم برم ولي برميگردم ..من ٩817 تا پست دارم ديگه تو هيچ تاپيك پست نميذارم بجز تاپيك خودم با همتون قهرم   كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين