2737
2734
عنوان

ازدواج من در ۱۵سالگی طلاقم در۱۸سالگی با۲بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 11018 بازدید | 235 پست
مگه افغانی هستین خواهر  ایرانیا آخه چطور 12 سالگی میدن شوهر چرا من نمیبینم پس البته افغانستانی ...

همسایمون اردبیلی هستن دخترشو ۱۲شوهر دار دوسال نامزد بود ۱۴عروسی کرد دوهفته بعد باردارشد الان دخترش یسالو نیمشه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه افغانی هستین خواهر  ایرانیا آخه چطور 12 سالگی میدن شوهر چرا من نمیبینم پس البته افغانستانی ...

ایرانی افغان نداره 😐

روستاها و شهرستانایی تو ایران هستن که بعضاً ۱۲-۱۳سالگیم دختراشونو میشونن سر سفره‌ی عقد. شما احتمالا ندیدی

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 
😂😂😂😂😂

مصیبت خدا بخاد آدمو بگیره میگیره هرجور شده نظر نمیپرسه

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست
2731
ن بابا افغانی کجا بود همش تقصیر مامانم بود بابام راضی نبود خیلی زود میخاست داماد دار بشه انگار داماد ...

😐😐😐😐 این دیگه چه وضعشه بابا الان چن سالتونه 

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
2738
😐😐😐👩‍🦽👩‍🦽👩‍🦽👩‍🦽

اینجا عقدش نمیکردن بردن اردبیل عقدش کردن تا این حد☹

البته خواهرشوهر خودمم ۱۲عقد کردالان ۲۸سالشع میخوادجداشه خوشبخت نشد اصلا

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
اینجا عقدش نمیکردن بردن اردبیل عقدش کردن تا این حد☹ البته خواهرشوهر خودمم ۱۲عقد کردالان ۲۸سالشع میخ ...

تقصیر خانواده هاس

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست
همسایمون اردبیلی هستن دخترشو ۱۲شوهر دار دوسال نامزد بود ۱۴عروسی کرد دوهفته بعد باردارشد الان دخترش ی ...

😑😑😐😐😐 چرا اخه تو سن کم من این برام سواله الان من 22 سالمه میگم تا 30 سالگی زن نمیگیرم بعدم بخوام بگیرم 12 ساله نمیگیرم😂

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
2706