2726
عنوان

ازدواج من در ۱۵سالگی طلاقم در۱۸سالگی با۲بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 11018 بازدید | 235 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو بین این درگیریا و تو عقد گاهی کتکمم میزد یبار گلومو به قصد کشت فشار داد الکی الکی و من دلیل کاراشو نمیدونستم

یه خاله بزرگتر داشت که انگار دختر خاله بابامم میشه ایشون تو همه مراسمات ما بودن وقتی من ازش گله میکردم میفگت خوب میشه درست میشه عیبنداره منم سنم کم بود مث یه رباطی بودم کع تو گوشم میخوندن با پیشنهاد این خاله خان باجیا توی عقد عروسی کردم تا مثلااااا بهتر بشه و میخمو بکوبم ینی یه ادم باسواد دورم نبود بگه اخه بچه جون کدوم ادمی بااین رفتارو اخلاق توی عقد میخاد بعد عزوسی ادم بشه

2728
خب خوبه مهم انسان بودنه

آره اشتباه خونوادم بود منو میذاشتی تا سی سال ازدواج نمی‌کردم

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست

بروز رسااااااااااااااانیم ده قلو زاید

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست

شوهرم هیچکسیو نداره عموهاش مزدوج نشدن و فوت کردن پدرش هم درسن۵۶سالگی مادر اینو گرفته ی بچه اورده و در ۷ سالگیش فوت کرده اینا انگار از خان و خانزاده های روستای پدرم هستن و مادرش دختر خاله پدرمه که اون زمان میگفتن ترشیده و درسن ۲۵ سالگی با پدرشوهرم که۵۶سالش بوده ازدواج کرده خلاصه بگذریم از مشکلات فروووووان و چقد پیش دعا نویس رفتن بابای مظومو پیرم و مامان ساده ام با یه ماشین داغون راه های دهاتای دورررر برای زندگی من که شایددددد بهتر بشه امان از بی سوادی امان از افکار پوسیده

زندگی ک تموم نشده هنوز 

اگ جدا شدی حتما زندگی با آرامشی نداشتی یا مشکل

الان به آرامش میرسی و با بچهات میتونی بهترین زندگیو واسه خودت بسازی 

امکانشم زیاده ک باز بتونی ازدواج کنی البته اگ بخای 

قهرمان خودت باش    .    خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران .   من به هرچي ك بخوام میرسم   .آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤                      .   بُزرگ فكر كُن ، بُزرگ باور كُن، بزرگ عَمل كُن، و نتيجه هم بُزرگ خواهد بود.. 🐚                  اهل کینح نیستم از چپ بخورم از راست میزنم😆
منم 12سالگی بلاجبار ازدواج کردم بعدشم طلاق 

مگه افغانی هستین خواهر 

ایرانیا آخه چطور 12 سالگی میدن شوهر چرا من نمیبینم پس البته افغانستانیا 9ساله رو ام میدن من دیدم 

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  

خلاصه ما با همین بدبختیا اومدیم سر خونه زندگیمون مشکلاتم و زخم زبونای مادرشوهرم بگذره...شوهرم مال اموال پدریش و عموهاش بهش رسیده و وضعش خوبه ولی بشدت افکار قدیمی و کهنه داره منفی باف افسرده و کلا داغون الان که تعزیف میکنم خودم نمیدونم با چه فکری تواین زندگی موندم تا دوتا بچه هم پس بندازم و گند بزنم تو زندگیشون

2706