2737
2734
عنوان

چی به سر دخترا اومده🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 5596 بازدید | 320 پست
از نظر منم جامعه دیگه زیادی بد شده من مجردیم همیشه میرفتم کافه چند وقت پیش با خواهرم و دخترم ...

وختی ی دختر ۱۵ ساله فرار میکنه از خونه دو س روز با دوس پسرش میره 

اونوخ اون دختر سالمه؟

از لحاظ جنسی ک داغونش کردن ک حقشه 

از نظر روحی هم داغون میشه

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم به خاطر عصر اینترنت و دنیای مجازی چشم و گوش دخترا باز شده خانواده ها هم به خاطر اینکه یه وقت ...

ن ببین اگ نمیتونن بچه رو نگهداری کنن پ چرا بچه میارن؟

ینی مثلا ی نفر بقول خودت تو ۱۴ سالگی ب راه بد رفت با ازدواج کردنش همه چی درست میشه؟اوکی میشه اونوقت یا بدبختش میکنن؟:/

اینطوری ک میگی همه دخترا باید کلا از همه چی محرومو محدود باشن:/

همین.
2728
خیر، پیش داوری شخصی نکنید  خودم یک ساله که ازدواج کردم و حالم ۱۰۰۰برابر بهتر از مجردیمه و قبطه ...

خب شما تا ۱۷۷ سالگی عملا کار خاصی نمیتونستی بکنی جز مدرسه رفتن 

بله در مقایسه با اون شاید خوشبخت باشی

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
واقعا اینی که شما میگی شاید ۲۰ سال قبل بوده اما الان با تب کنکورر،استقلال و شغل و...اینا نمیشه گفت ت ...

دقیقا درست میگید الان بچه ها استقلال بیشتری پیدا کردن اجبار و خوندن تو گوش بچه ها مال خیلی سال قبل

2738
از نظر منم جامعه دیگه زیادی بد شده من مجردیم همیشه میرفتم کافه چند وقت پیش با خواهرم و دخترم ...

کشور ماهنوز اصیل و مسلمان هستن این اشغالای بی خانواده دارن خرابش میکنن.ازخارجیا فقط لخت بودن حیونی رو یاد گرفتن فرهنگ وادب نه

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
وختی ی دختر ۱۵ ساله فرار میکنه از خونه دو س روز با دوس پسرش میره  اونوخ اون دختر سالمه؟ از لح ...

میدونی نسل جدیدن خیلی یاغی شده هیچکس رو قبول ندارن فکر میکنن خیلی فهمیده ان

و زندگیشون رو مثل همون رمان های آبکی که تو اینترنت ریخته میخوان پیش ببرن

اگه حجاب و دین و اخلاق شخصی هر کس ب خودش مربوطه و تا بحث حجاب میشه مدعی مییشید ب عقاید هم احترام بذا ...

کسی ک حجاب داره یا بی حجابه کسی مجبورش نکرده و ب دلخواه خودش اینجوره 

ولی کسی ک 20 ب پایین ازدواج کنه ب قطع یقین میگم حتمااااااااااااا اجباری بوده یا حتی اگه اجباری و ب کتک نبود انسان تو اون سن نمیتونه درست انتخاب کنه و ب گه کشیده میشه زندگیش و جوونیش باو میشه میره هوا 

نم چی بزارم
دقیقا درست میگید الان بچه ها استقلال بیشتری پیدا کردن اجبار و خوندن تو گوش بچه ها مال خیلی سال قبل

و البته الان دیگه واقعا خیلی کم میبینیم بچه ای والدینش رو قبول داشته باشه

خب شما تا ۱۷۷ سالگی عملا کار خاصی نمیتونستی بکنی جز مدرسه رفتن  بله در مقایسه با اون شاید خ ...

اها پس مشکل این دو سه سال بود فقط یعنی ۱۷ سال رو نمی بینید و اون ۳ سال رو می‌بینید....ب نظرم بحث های اینطوری بی فایده اس،چون ب زور میخواین عقایدتون رو تو مغز بقیه کنید متاسفانه اما نمیدونم پس بحث احترام ب عقاید کجا رفته؟

سرتون تو کار خودتون باشه هر کس ی جور حالش بهتره  ب جای اینکه سرمونو تو زندگی اینو اون کنیم سعی ...

اسی ازجنبه اجتماعی داره موضوع رو بررسی میکنه کلا زیر ۱۸ سال هنوز قانون هم بچه حسابش میکنه ...و شناسنامه اشون  جدیدا جایی برای ثبت ازدواج نداره از ۱۸سالگی  اسم ثبت میشه بعد چجوری اینا  شوهر میکنند درحالیکه بچه هستند بعدشم از ازدوتجشون نهایت ی درصدشون راضین دوستای من ۱۶ عقد کردتد الان منو میبینند میگن وار درست تو کردی که ازدواج نکردی علتشم اینکه اینا با عقل تصمیم نگرفتند اکثرشون یا به خاطر خونوادشون بوده یا عاشق شدند یا حرف مردم و شهری بوده که دختر زیر این سن باید ازدواج میکرده یا دلایل دیکه وگرنه ۱۶ سال سن ازدواج نیست سن پیشرفت و از اب و تلاش برای کسب تجربس اینا وقتی این سن ازدوتج کنند طبیعتا بعدا دعوا دراند به خاطر ناپختگی  یادبعد خیانت یا طلاق البته نه همشون... و اینا اسیب حساب میشه  و همشم به خاطر بی تجربگی شنا برو دقت کن اونایی که سن بالا ازدواج کردند انتخاباشون خیلی بهتر اوتاس که زیر ۱۸ ازدواج کردند و موفق ترند اکثرشون

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
2706