2737
2739
عنوان

چی به سر دخترا اومده🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 5596 بازدید | 320 پست
دخترا خودشون عشق شوهرن فکر میکنن تووخونه شوهر براشون...

میدونی چرا؟؟؟چون مادر پدرشون زندگیو زهر کردن تو خونه پدری نیش وکنایع و اذیت و آزار دعوا محدویت بعدم اونا با اولین خاستگار ازدواج میکنن فک میکنن بوی کبابه میرن میبنن خر داغ کردن بوی اونه

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هستن  تو سایتای دیگه  طرف ۱۶سالشه دائما تاپیک میزنه دعا کنید بی بی چک مثبت شه

عزیزم من خودم ۲۴ سالمه مادر دوتا بچه ام . کجای این مملکتو لکه دار کردم یا یا سطح فرهکگی رو اوردم پایین،؟ 

دخترا خودشون عشق شوهرن فکر میکنن تووخونه شوهر براشون...

خوب تو اون سن عشق جشن و لباس عروسن! عین یه زن 30 ساله که تصمیم نمیگیرن قطعا. 

خانواده هاشون خیلی مقصرن

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
میدونی چرا؟؟؟چون مادر پدرشون زندگیو زهر کردن تو خونه پدری نیشد کنایع و اذیت و آزار دعوا محدویت بعدم ...

دقیقا 

من چند وقت پیش رفتم ارایشگاه طرف چشماش چهار تا شده بود مجردی بعد ابرو بر میداری ؟؟؟ خب این کارا رو میکنن دختر به ۱۵نرسیذه شوهر میخواد 

شاد هستم  بامشاد 😐 
2738
کلا بارداری زیر 20 سال ظلم به خود آدم  منم زود ازدواج کردم اگه اون موقعه بچه دار میشدم ا ...

به سلامتی شما بارداری خدا حفظش کنه برات.  فقط سی و دو هفته مونده به تولد چطوری جنسیتش  رو میدونی؟ 

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 
دقیقا  من چند وقت پیش رفتم ارایشگاه طرف چشماش چهار تا شده بود مجردی بعد ابرو بر میداری ؟؟؟ خب ...

والا الان کسی با ابرو برداشتن دختر مجرد تعجب نمی کنه 🙄

الان مجردا از متاهلا والا بیشتر به خودشون میرسن 😑

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
🥺🥺 فقط این

درخواست رابطه جنسی😂🤞

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
به سلامتی شما بارداری خدا حفظش کنه برات.  فقط سی و دو هفته مونده به تولد چطوری جنسیتش &nb ...

عزیزم نوشتم که تیکر یک سالگی دخترم 😃

دخترم 19 بهمن دنیا اومده 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706