2733
2734
عنوان

با خانواده گیر و مذهبی چیکار کنیم

295 بازدید | 13 پست

سلااام بچه ها کسی هست که خانواده گیر و مذهبی داشته باشه .بیاید بگید چیکار کنیم من چند ساله که عاشق ی نفرم ولی مامانم اجازه نمیده باهاش بیرون برم نه با اون نه با دوستام البته درک میکنما مامانم میگه بابات اجازه نمیده ولی این همه مادر دختر با هم رفیقن من چرا به مشکل برخوردم ..ببخشید طولانی شد من 20 سالمه😂🥺♥️

خوشومدی گل😐💙

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ربطی به مذهبی بودن نداره، خیلی ها همین مشکل رو دارن

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
2728

چه ربطی به مذهبی بودن داره؟

ما هم مذهبی هستیم ولی پدرم به زور میگه یکم با دوستات برو بیرون

البته قبل کرونا

الان که کرونا اومده خودش میدونه عمرا بیرون نمیرم مگر ضرورتی باشه.

درباره ی دوست پسر هم کلا من تو دوستام حتی اونایی که یه ذره هم مذهبی نبودن پدر مادراشون اصلا اصلا بهشون اجازه نمیدادن.دلیلشم معلومه.

من مسئول حرفی هستم که می زنم  اما مسئول برداشت شما از حرفم نیستم...!
2738

دخترم با دوستاش همکلاسی‌هایش  میرفت بیرون. سینما و پارک 

گاهی وقت ها من با ماشین می‌بردمشون. 

توی پارک راه می‌رفتند و من  دویست  متر باهاشون فاصله داشتم.  منو نمی‌دیدند. 

از دور مراقب بودم. 

جامعه داغونه امنیت نداریم. 

حتی یادمه سینما می‌رفتند. 

و من باهاشون نبودم. و  ده تا ردیف عقب تر می‌نشستم. 

یا مثلا دو تا مادر بودیم یک جا با هم می‌نشستیم. 

خیلی دورتر ازشون قدم بر می‌داشتیم. 

چه ربطی به مذهبی بودن داره؟ ما هم مذهبی هستیم ولی پدرم به زور میگه یکم با دوستات برو بیرون البته ق ...

درسته ربطی به مذهبی بودن نداره ولی خب ی راه جلوی من بزارید من خیلی خسته شدم .با مامانمم نمیزارن برم بیرون میگن خطره میدزدنت😂😂