2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبدل مقصدو انتخاب کن دیگه کاری نداره 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728

لوکیشنتو روشن کن مبدارو بزن مقصدم بزن علی برکت الله

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

برنامه رو از بازار نصب کن.

میزنه انتخاب مبدا.از بالا سرچ کن.تایید مبدا

بعد انتخاب مقصد.سرچ.کن دوباره.تو سرچ حدودی میعره خودت رو نقشه ادرسو دقیق تنظیم کن.

بعد بزن در خواست اسنپ.

یک قسمتذهم داره ادرس های منتخب.میتونی مسیر هایی که زیاد میری سیو کنی که هر بار وارد نکنی.

برنامه رو از بازار نصب کن. میزنه انتخاب مبدا.از بالا سرچ کن.تایید مبدا بعد انتخاب مقصد.سرچ.کن دوبا ...

میدونم اینارو فقط خواستم برنامه اش رو نصب کنم کلی مشخصات خواست ازم از شماره شناسنامه گرفتا تا مجرد  متاهل بودن منکه نمخوام رانند اسنپ شم 

برام سوال شد

آدَمَک آخَر دُنیآست بِخَند:))
برنامه اش رو نصب کردم کد نمیاد کلی مشخصاد میخواد چرا  منکه نمخوام رانند اسنپ بشم؟

خوب شماره تلفن و.. میخواد دیگه.

نمیخوای راننده بشی ولی وقتی سوار اسنپ میشه یک نفر باید یک نشونی ای شماره ای ازش باشه.

میدونم اینارو فقط خواستم برنامه اش رو نصب کنم کلی مشخصات خواست ازم از شماره شناسنامه گرفتا تا مجرد & ...

من نصب کردم از این جیزا نخواست. یا جدید اضافه شده یا سما اشتبتهی زدی

خوب شماره تلفن و.. میخواد دیگه. نمیخوای راننده بشی ولی وقتی سوار اسنپ میشه یک نفر باید یک نشونی ای ...

ب جز شماره عزیزم

من شمامو که وارد کردم نوشت باید مشخصات رو وارد کنی تا کد بیاد

آدَمَک آخَر دُنیآست بِخَند:))
2706