2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا من فقط اهل فیلم دیدن نیستم😦

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738

بیشتر ترسناک میبینم که طلسم خیلی قشنگ بود با شیطان زیرین

ایرانی هم شنای پروانه رو خوشم اومد 

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍

ایناقشنگن .هندین 

دختررویایی 

تایگرزنده است 

جباربرگشه 

باغی ۳

راده 

راتساسان 

گودنیوز 

اتاق پادشاه .طنزوترسناکه 

نترس۳😁

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

فیلم هایی مثل ۳۶۵ روز ، after یا عشق و دیگر داروها یا پنجاه طیف خاکستری یا فیفتی شدو ( اینا عاشقانه های س.ک.س.ی هستن) اگر به این سبک فیلمها علاقه داری خوبن ، فیلم دلال ازدواج هم تو همین سبک هست یا سه گانه جهنم گابریل .

فیلم قلب خشن یا سنگدل هم عاشقانه است و قشنگه .

بیشتر ترسناک میبینم که طلسم خیلی قشنگ بود با شیطان زیرین ایرانی هم شنای پروانه رو خوشم اومد 

فیلم های ترسناک ترکیه ای دیدی؟؟خیلی خوب نیستنا ولی نمیدونم چرا من بیشتر میترسم چون هی توش قران میخونن و فرهنگشون شبیه ماست

2706