2726
عنوان

کسیو دیدین بعد زایمان بچه رو داده باشه به شوهرش. و جدا شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4227 بازدید | 213 پست

آره.فامیل ما بچشون دختر بود.تو بیمارستان دخترو داد به خانواده شوهرش و رفت.

هم خانمه ازدواج کرد و هم آقاهه.بچه موند پیش مادربزرگ.۱۱ سالگی دادنش شوهر طفلی رو🤧🤧😭😭

نه موقع جداشدنم نمیدونستم که بچه رو دادن به یه نفر دیگه فکر کردم خودشون نگه میدارن منم مرتب بهش سر م ...

منم الان مثل تو فکر می‌کنم اما آخرش میدونم بچه رو میبره خارج حسرتش با دلم میمونههههههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یااحسین دردآورتراز این متن من ندیدم چرا از دستشون شکایت نکردی چرا پیگیر نشدی بری پیداش کنی یاخدااا

اولش گفتن پرستاره بعد که دیدم پیگیرم گفتن خونشو عوض کرده هیچ نشونی نداریم شکایت هم میکردم شرایط نگهداری نداشتم نه پولی داشتم نه هیچی  نمیدونم وقتی فهمیدم شدم مثل مرده دیگه هیچ چیز دنیا برام مهم نبود شایدم جادوم کردن

وزن اولیه ۷۴/قد۱۶۴/وزن هدف۶۰****من به خودم قول رسیدن دادم،من یک ملکه قوی هستم.×××
2728
عزیززززززم خب باشه چرا نزاشتم ببینه کاش نمزداد به مادر شوهرش

نداده به اونا.توی بیمارستان وقتی زایمان کرده بود پرستار و دکتر گفتن بچه باید زیر دستگاه باشه تا چندروز توبرو خونه زنگ مینیم بیا ببینش.اما دیگه نزاشتن

منم الان مثل تو فکر می‌کنم اما آخرش میدونم بچه رو میبره خارج حسرتش با دلم میمونههههههههه

ببین هزارتا بچه بیاری بازم دلت پیش این بچته 

میدونم نمیتونی ولی بسپار به خدا بچتو به هیچ کس نده 

وزن اولیه ۷۴/قد۱۶۴/وزن هدف۶۰****من به خودم قول رسیدن دادم،من یک ملکه قوی هستم.×××
دیروز خواستم برم سیسمونیشو دیدم پشیمون شدم کلی گریه کردم به خاطر بچم بخدااااااااا من بچه دار نمیشدم ...

پس به خاطر بچه تحمل کن شاید ازدواج دومت از اینم بدتر باشه هیچ تضمینی وجود نداره

حوصله پاسخ به چرندیاتتو ندارم با اون دل خجسته ات ، اما تو خوشحال باش که عقده ات رو خالی کردی ، خوشحالم که خوشحالی 😊😉
خودم سوختم کافیه این بچه چرا بسوزهههعع  خودم آینده و زندگیم رفت تموم شد باید تا آخر عمرم به فک ...

مگه نمیگی سوختی .... توروخدا تنهاش نزار....ازخودت بگذر...چندسال تحمل کن بعدش که بزرگتر شد برو... 

قانونا نمیتونه بچه رو ازت بگیره. پس الکی تراژدی نساز برای ما و خودت. جای اینجا خیلی راحت یه وکیل خوب بگیر. جهیزیت و سیسمونیت و مهریه و نفقه ات رو ازش بگیر و با بچه ترکش کن. طلاق هم نداد مهم نیست. وقتی نباشی خودبخود راضی میشه بالاخره و دادگاه هم بعد چندسال خودش رای طلاق رو صادر میکنه

میدزتش میبرتش خارج کشورررررر پولم که داره 

حالا واسه كاري كه هنوز نكرده از الان غصه نخور

همه احتمالات رو توي دادگاه بگو

و اينكه از جلو چشمت بچتو دور نكن كه نتونه بدزده

خودت با دست خودت بچتو بدي بدتره كه

ديگه مملكت انقدرم بي قانون نيست

مليكا هستم🥰
2706