2733
2739
عنوان

کسیو دیدین بعد زایمان بچه رو داده باشه به شوهرش. و جدا شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4228 بازدید | 213 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اینکارو کردم دوروز بعد زایمان بچمو بهش دادم که قهر کنم اونم ادم بشه خانوادش بیان یه تصمیمی بگیرن ...

چرا بچه رو خودشون بزرگ نکردن؟

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
تروقراننننن راست میگیییییییی  از بچت خبر نداری الانتننندنننن

اره به قران راست میگم 

نه ازش خبر ندارم خودشون که میگن بچه جای خوبیه خانواده پولدار ولی فقط یه نشونی ازش دارم گوشه لبش خال قرمز داشت😔

وزن اولیه ۷۴/قد۱۶۴/وزن هدف۶۰****من به خودم قول رسیدن دادم،من یک ملکه قوی هستم.×××
یه تفرو میشناسم تو بیمارستان بجه رو تحدیل داد به شدهرش حتی توروی بچه هم نگاه نکرد ..خانومه رو دیگه ن ...

چقد غلط املایی داشتم ...خوابم میاد 😥😥

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر 😍😍😍
پس بخاطر بچت تحمل کن  بقول خودت خودت سوختی حداقل بچتو آواره نکن معلوم نشه عاقبتش کنار ی بابای خ ...

هیچ آینده ایییی ندارهههههه هیچی هر چند منم آینده ندارم اما کنار بچه‌م باشم باز حاله بچه بهتره 

2738
شاید باورت نشه ولی خود تو هم در برابر بچه ات مسئولی.

باور نمیخواد!!! صدرصد مسئوله ! حداقل نمیخوان سقطش کنن با این ذهنیت احمقانه ک سقط گناه داره زندگی یه طفل بیگناه رو جهنم نکنن!! چه مرد زن بگیره بچه با زن بابا چه با مادر پسره بزرگ شه در هر صورت اون بچه زیر دستو پا له میشه هیشکی بچه بی مادر رو نمیخواد !! بچه از مادر یتیم میشه نه از پدر .... دخترخالم بی مادر بزرگ شد ذره ذره آب شدنشو دیدم هنوزم عوارضش باهاشه یه دختر عصبی که خیلی زودتر از سنش پیر شد 😑

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
چرا بچه رو خودشون بزرگ نکردن؟

نمیدونم هم پولشو داشتن هم توانشو باباش چه دلی داشت نمیدونم منکه منتظرشم الهی بچم هرجا هست خوشبخت باشه خیلی دعاش میکنم 

دیدی بعضی فیلم ها بعد از ۳۰ سال بچه پیداش میشه یا فیلم های بچه کوچیک که ازمادر جدا میشن میبینم گریه میکنم 

من مجدد ازدواج کردم همسرم میدونه تا این قسمتای فیلم میاد شبکه رو عوض میکنه

وزن اولیه ۷۴/قد۱۶۴/وزن هدف۶۰****من به خودم قول رسیدن دادم،من یک ملکه قوی هستم.×××
2706