2737
2734
عنوان

کسیو دیدین بعد زایمان بچه رو داده باشه به شوهرش. و جدا شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4228 بازدید | 213 پست

من اینکارو کردم دوروز بعد زایمان بچمو بهش دادم که قهر کنم اونم ادم بشه خانوادش بیان یه تصمیمی بگیرن و خوب زندگی کنیم 

ولی دیدم نیومدن از فامیل خواستم برن ببینم بچم کجاست گفتن خونشون نبوده 

بچه رو دادن به یه خانواده ای که بچه دارنمیشدن😔😔😔

۴ساله دارم میسوزم هروقت دعای بچم میکنم دعای دخترم که نیست هم میکنم هروقت اسپند دود میکنم برای اون هم دود میکنم امیدم اینکه برگرده 

نکن خواهر میسوزی 😔😔😔😔😭

وزن اولیه ۷۴/قد۱۶۴/وزن هدف۶۰****من به خودم قول رسیدن دادم،من یک ملکه قوی هستم.×××

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا تحمل کن یا ظلم کن به اون طفل معصوم بخدا اون دنیا چطور میتونین جواب بدین بچه بهت احتیاج داره تو در ...

خودم سوختم کافیه این بچه چرا بسوزهههعع 

خودم آینده و زندگیم رفت تموم شد باید تا آخر عمرم به فکر دخترم باشم و از دور ببینمش 

2731

یه تفرو میشناسم تو بیمارستان بجه رو تحدیل داد به شدهرش حتی توروی بچه هم نگاه نکرد ..خانومه رو دیگه نریدم ولی بچه هه افتاده زیر دست نامادری اصلا ازش مراقبت نمی کنه ....بچه طفل معصوم سه سالشه تا الان پنج بار تشنج کرده ....هر دفعه هم دکتر میگه از بس به این بچه حرص و جوش میدید تشنج میکنه 

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر 😍😍😍
2738
بچه رو بهم نمیده بخدا آب شدم میگرن گرفتم دارم ام اس میگیرم میگه اول مادر و پدرم بعد تو و بچه 

فقط هر کاری میکنی بدون در قبال بچه مسئولی اگر حتی یک ثانیه میتونستی ازش مراقبت کنی و نکردی و رهاش کردی بابت تک تک لحظات بهش مدیون میشی باید بهش جواب پس بدی

کاری نکن که مثل فیلم بچه مهندس بعد 15 سال پشیمون بشی و دیگه کار از کار گذشته باشه

2706