2726
عنوان

کسیو دیدین بعد زایمان بچه رو داده باشه به شوهرش. و جدا شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4227 بازدید | 213 پست
تو باشی این اجازه رو نداره بده به مادرش بچه از خودت جدا نکن بچه استرسی  میشه همه از هرچی ناراحت ...

دقیقا همینطور ه دلم اتیشه 

خودم چی انقد استرس وغصه بهم داده که درد زایمان زود ری گرفتم بستری شدم 

برو خونه ی بابات اقدام کن برای طلاق و بعدشم خودت بچتو بزرگ کن عزیزم.

تا هفت سالگی با توئه بچه.

هیچ غلطی هم نمیتونه بکنه.مطمئن باش.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مادر بزرگم. داییم شیرخواره مو داد و رفت 

واقعا 

چ سالی بود

بعدش چیشد

ب چ دلیل

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
بد دهنه فوش میده چه فوشایییییییییی به مادر پدر خودشم میگه دست بزن داره توهم میزنه مادر پدرش و میگه ه ...

چند ساله با همچین ادمی هستی اگه واقعن داری راست میگی با این ادم نمیشه زیر یه سقف زندگی کرد خواهر من من اگر جای شما بودم نمیدونم بچت چند وقتشه اگه جوری بود که هنوز تشکیل نشده و دکتر بگه میتونی از بین ببریش الان گناه نداره تا بزرگتر نشده حتمن این کارو میکردم ولی اگه بگه ن باید نگه داری گناه هست نگه میداشتم یه وکیل بگیر و حتمن اقدام کن برای جدایی و جدا شو بچتم خودت بزرگ کن خدا بزرگه تا اون موقعه که به سنی برسه بدی به پدرش تا اون موقعه همچین ادمی با این خوی وحشیش سالم نمیمونه که بتونه بچه رو سرپرستی کنه که بدن بهش 

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
بابا ندارم یه مادر دارم بچه رم ازم میگیره مطمعنم 

عزیزم نمیتونه بگیره.

چرا اینقدر ضعیف و ترسو هستین؟؟؟

باید بره از دادگاه برگه بیاره تا بتونع بچه شو ببینه.

امکان نداره زیر هفت سال ازت بگیره.

قانون پدرشو در میاره.

قوی باش و عزت نفس داشته باش گلم.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
صحبت کردم میگه این آدم بشو نیست 

اخه خیلی کوچیکه وگناه داره ... حداقل بزار ۶ ماه بشه ... دلم اتیش گرف خیلی بهت نیاز داره ... به اغوشت ... به بوت ... به صدات ... به شیرت .... نمیتونی یه مدت نگهش داری ... 

2706