2726

سلام دوستان اگه میشه راهنمایی کنید.هفته ۳۸ هستم تو سونوگفتن دست وپا حدود۵هفته نسبت به سروشکم عقبتره ..بتظرتون خطرناکه..باید چیکارکنم؟

چرا دکتر دید سونو تو بنظرم باید زایمان کنی

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چراباید زایمان کنم؟یعنی خطرناکه

باید دکتر نظر بده ولی احتمالا برای زایمان تصمیم میگیرن بد نیست ولی معمولا اخرهای بارداری مشکلی باشه زایمان درنظر میگیرن تا زودتر برای درمان جنین اقدام کنن

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
2728
شماتاحالا با اینجور موردهایی برخورد داشتین؟

نه من بیمارستان که بودم چن مورد بودن مثلا سن رشد سر از شکم وسایر اندام هابیشتر بود یا جنین های که رشد متوقف یاکم شده بودن معمولا ختم حاملگی میدادن میخوایین سونو رابفرستین من ببینم

لایکم کن یه ماما هست تگ کنم برات عزیزم

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
شماتاحالا با اینجور موردهایی برخورد داشتین؟

دختر من هم بر اساس ران پا سنش بیشتر بود ولی دور سر و شکم سنش کمتر.

نگران نباش خطای تشخیص سن تو سوتوی هفته های بالاتر زیاده و طبیعیه.

@اردیبهشتی_جان  

عزیزم تو تاپیک مهاجرت آشنا شدم باهاتون این دوستمون به کمکت نیاز داره🙏🌸

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
کسی میتونه این سونو رو تفسیرکنه

ببین عزیزم اینو بردی دکتر نشون دادی یانه