2726
عنوان

بچه هایه کاری کردم بیاین

924 بازدید | 24 پست

خواهرامن 10ساله ازدواج کردم،شوهرم ادم بدی نیست،فوق العاده کاری ومسئولیت پذیره،هرچی داره ونداره توخونه خرجمیکنه ـولی متاسفانه اخلاق نداره بداخلاقه سریع عصبانی میشه واکنش نشون میده،کم حرفه،اصلاوابدااجتماعی نیست،اهل رفت وآمدبافامیل حتی خانواده خودش وخانواده منم نیست من تنهاهمه جامیرم ـاهل محبت ونازونوازش زنم نیس ـمحبت کلامی نداره،یه دختر7ساله ام دارم شوهرم دوستش داره دخترموولی اصلامحبت نمیکنه بهش،اصلابغلش نمیکنه باهاش همکلام نمیشه ـوقتی ازسرکارمیادخونه انگارنه انگاربچم داره جلوش راه میره خیلی بی توجهه بهش ـحالامن به درک صدباربهش گفتم به دخترت محبت کن بچه به این خوبی به این آرومی داری گناه داره عین خیالش نیست،من باهمین بی محبتیاش نابودشدم دلم نمیخواددخترمم نابودبشه ولی فایده نداره ـتایه کلام دخترم بیشترباهاش حرف میزنه دادمیزنه واکنش منفی نشون میدهـ....چندماهه پیش نتونستم واردنی نی سایت بشم گوشیم ودادم گفتم من وببرتواین سایت من وواردکردـهرشبم میره بیکارمیشه اعلانات من ومیخونه ـدیشب سردخترم باهاش بحثم دخترم دوبارگفت بابادادزد،منم خیلی عصبانی شدم ـگفتم حوصله نداشتی چرابچه خواستی ـدوتاحرف بهم زدرفت خوابیدـگفت گوشیتوبزارروساعت4بیدارشم برم سرکار،،،منم تااخرشب تونی نی سایت بودم ـیه نفرتاپیک زده بودخیلی  خیلی عاشق شوهرمم وازاین حرفاـمنم نوشتم من عاشق شوهرم نیستم فقط وابستشم براادامه زندگی این حس شماروبه بچه هام دارم ـیادم رفت پاک کنم من همیشه اعلاناتم وپاک میکنم شوهرم نخونه ـبعدرفتم گوشی وگذاشتم بالاسرش ساعت 4زنگ بخورع بره بعددیدم رفتع ازهمون صفحه ای که من اینارانوشتم اسکرین گرفته گذاشته زمینه گوشیم ـچیکارکنم حالاتایه هفته عزاعمومیه توخونمون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب حرف دلت رو که مستقیم تونستی بزنی 

خودش متوجه شده 

خودت رو ناراحت نکن اگرم چیزی گفت حرفاتو با ارامش بزن 

بگوهر انسانی اسیر محبت هس من زنم نیاز دارم به محبت حالا تا اینجا تحمل کردم  ولی نمیتونم ببینم بچم هم عقده محبت بزرگ شه و وقتی بزرگ شد طرف هرکی بهش محبت کنه بره یکمم مظلومیت و بغض قاطیش کن 

فقط تو را میپرستم فقط از تو یاری میخواهم
بگو تو عاشقم بودی این بود ابراز علاقه و عشقت؟ ثااابت کردی 

اصلاحالیش نیست دیشب بهم گفت خواهرات هیچی ندارن توزندگیشون خودت وببین ـگفتم من هرچی دارم اونام دارن گفت آررره ورفت خوابید

2706