2733
2734
عنوان

برنامه و راهکار برای مدیریت اقتصاد خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 200127 بازدید | 4212 پست
سلااااااام دوستهای خوبم عزیزانم اول سال نو و به همتون با تاخیر تبریک میگم دوم از همه به خاطر مشکلاتی که برام پیش اومد و غیبت طولانی داشتم عذر خواهی میکنم خیلی خوشحال شدم که میبینم اینجا بازم اومدین و پست گذاشتین منم با خبرهای خوبی برگشتم .از زندگی خودم سرفرصت میام و بیشتر صحبت میکنم دلم برای تک تکتون تنگ شده بود ه خیلییییی دوستون دارم
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رانا جون سلام من با خوندن تاپیک شما به فکر پس اندارز افتادم از شیوه قلک استفاده کردم موفق بودم تا حالا به زودی میخام ازدواج کنم و خیلی دغدغه خرید و جهاز و عقد دارم حمایت از خانواده ندارم اصن همش راهکاراتون و خوندم برام مفید بوده ممنون میشم راهنمایی به ذهنتون رسید هر وقت بهم بگید
مرسی گلناز جون ممنونم فتانه جون خوش اومدی گلم
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
شرک جونم که اصلا من و تحویل نمیگیره ی
شرک جون دیگه من و دوست نداری؟؟؟؟ برم توی افق دیگه برنگردم؟؟؟
2738
سلام بابای امیر علی روز مرد و به شما تبریک میگم مبارکتون باشه انشالله همیشه سالم و سلامت و خوشبخت باشین
از سپیده خبر ندارین؟؟؟ گلناز جون من مشکلات خیلییییی زیادی برام پیش اومد و از همتون عذر می خوام و شرمنده همتون شدم وگرنه من عاااااشقتونم و دلم لک زده بود واسه شماها
فتانه جان نمیدونم چقدر در آمد داری؟؟ چیا خریدی/؟؟؟؟ چی مونده؟؟؟ مراسمتون چه جوربه؟؟؟
اما منم شرایط تقریبا مشابه شما رو داشتم....برای جهیزیه وسایلی بخر که هم برات کاربردی باشن هم به چشم بیان....مثلا سرویس چینی می خری نمی خواد ۱۲ نفره کامل بخری من یک دست ۶ نفره خریدم بعد بشقاب میوه خوری و ۱۲ تا اضافه کردم شد ۱۸ تا ‌و پلو خوری هم ۶ تا اضافه خریدم شد ۱۲ تا خونه منم بیشتر از ۱۸ تا اصلا جا نمیشه....بعد مهمون که دارم اگر برای شام و ناهار نباشن که مشکلی نیست اما اگر برای شام و ناهار باشن مثلا ۱۵ نفر من ۱۲ تا بشقاب پلو خوری و میزارم و چند تا هم میوه خوری و خورشت خوری میزارم برلی بچه ها توی میوه خوری پلو میکشم ....خلاصه جفت و جورش میکنم و مهمونی و میگذرونم فعلا که ۵ ساله ازدواج کردم اینجوری مشکلی پیش نیمده
فتانه جان اگر تونستی اطلاعات بیشتر بدی تا بهتر بتونم کمکت کنم تهران هستی؟؟
من فعلا برم سراغ لیست کارهای امروزم دوستتون دارم فعلا بای
سلام.مرسی خانم رانا(یا رعنا)لطف دارین.خانم فتانه با نظر خانم رانا موافقم.فعلا فقط در حدنیاز و باقیمتهای معقول.نیازی نیست خیلی اعیونی باشه خریداتون.هرچی هم کم آوردین صورت داماد کش وظیفشه پولشو بده و کمکتون کنه میخواست زن نگیره خخخخخخخخخخخمن همسرم خرید کرد ولی اصلا برام مهم نبود که چیزی به اسم جهیزیه داشته باشه یانه اینها همش گیرهای خانواده هاست.
2706