2703
2553
من علاوه بر این تو سرمم هزارتا صدای عجیب میاد میشنوم میفهمم ولی نمیتونم صدا کنم یا حتی خودمو تکون بد ...

عه

من بیشتر خواب میبینم یه آدمی قصد اذیت منو داره منم داد میزنم که کسی کمکم کنه ولی صدام در نمیاد

تا حالا مثله شما نشدم که نتونم تکون بخورم ولی بازم خیلی وحشتناکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زیاد علتش اینه که مغز بیدار میشه اماعضلات هنوز خوابن بر عکس راه رفتن در خوابه اونجا عضلات فعالن و ...

درسته و علت احساس خفگیش هم بخاطر اینه که)وقتی به پشت میخوابی) استخون قفسه سینه به شش هایشان وارد میکنه

عه من بیشتر خواب میبینم یه آدمی قصد اذیت منو داره منم داد میزنم که کسی کمکم کنه ولی صدام در نمیاد ...

ایشالا هیچوقت نشی

من اگ عصبی باشم یا فکروخیال کنم اینجور میشم

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
2456

ببین برای منم خیلییی اتفاق افتاده ، کاری که میکنم اینه تند تند نفس میکشم چون وقتی تند تند نفس بکشی ضربان قلبت میره بالا و کم‌کم بدنت بیدار میشه ...بعدش هم دوباره نخواب که سراغت میاد ، پاشو یه لیوان آب بخور یه آیت الکرسی بخون بعد بخواب من اینجوری جواب میگیرم 😅 ایت الکرسی نمیخونم دوباره بختک میفته روم

آره فقط یبار

بختک نیست عزیزم دلیل علمی داره

قدیم چون نمیدونستن چیه ربطش میدادن به جن و اینا مثه قضیه درخت و شب و خفگی و اینا که الان دلیل علمیش مشخص شده

وقتی قبل خواب فشار عصبی زیادی متحمل شده باشی تو خواب اینجوری میشی یا وقتی خواب میبینی که داری میدویی یا یکاری میکنی مغز برا اینکه اینکارارو نکنی دست و پاتو قفل میکنه که اگه همون لحظه بیدار بشی میفهمی ک نمیتونی تکون بخوری 

من علاوه بر این تو سرمم هزارتا صدای عجیب میاد میشنوم میفهمم ولی نمیتونم صدا کنم یا حتی خودمو تکون بد ...

وای فکر کردم مشکل منه🥲 اره واقعا صداهای وحشتناکی تو سرم میپیچه عین صدای خفاش ولی خیلی بدتره تو سرم بارها بارها تکرار میشه 

پس مشکلی ندارم ، سالمم😅😅😅😁

2714
وای فکر کردم مشکل منه🥲 اره واقعا صداهای وحشتناکی تو سرم میپیچه عین صدای خفاش ولی خیلی بدتره تو سرم ...

اره خیلی بده 

ایشالا دیگه تجربش نکنی گلم

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت