2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من نه ولی خواهرم آره یه شب گف نمیتونستم تکون بخورم البته خونه ما جن داشت گف یه چیزی مث قاشق خورد تو صورتم

اگ قلبمم منت تپیدن بزاره درش میارم                                         شاید  تنها کسیو ک فراموش نکنم تویی
2714
آره مثلا توی خواب هرچی میخوای کسیو صدا کنی صدات در نمیاد

وای خدایا من بارها و بارها اینطوری میشم اما نمیدونستم بش میگن بختک

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
خیلی بده

آره من تو خواب هر چقدر داد میزنم یا بعضی وقتا کمک میخام صدام در نمیاد آدم حس خفگی بش دس میده

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

وای نگووووو آره همزمان خودمو شوهرم درگیر بودیم اوایل ازدواجمون بود و ما تو یه آپارتمان نوساز ساکن شدیم که از ۳۵واحد فقط ۷واحد ساکن بودن تو همسایه بغلیمون خالی بود شبا تا صب حالت خفگی به شوهرم دس میداد ساعت ۶که همسرم میرفت سرکار این حالت رو من اتفاق میفتاد یه عده بالا سرم راه میرفتن یکی انگار میخاس بزور درو باز کنه بیاد داخل قشنگ صدا پیچیدن دستگیره در و هل دادنشو حس میکردم هرچقد میخاستم بیدارشم یا دادبزنم نمیتونستم این قضیه دوماه هرشب درگیرمون کرده بود نمیدونم بختک بود چی بود

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
آره مثلا توی خواب هرچی میخوای کسیو صدا کنی صدات در نمیاد

من علاوه بر این تو سرمم هزارتا صدای عجیب میاد میشنوم میفهمم ولی نمیتونم صدا کنم یا حتی خودمو تکون بدم فقط تو دلم خدارو التماس میکنم ک بیدار شم 

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
2706