1874
2106

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

من نه ولی خواهرم آره یه شب گف نمیتونستم تکون بخورم البته خونه ما جن داشت گف یه چیزی مث قاشق خورد تو صورتم

اگ قلبمم منت تپیدن بزاره درش میارم                                         شاید  تنها کسیو ک فراموش نکنم تویی
آره مثلا توی خواب هرچی میخوای کسیو صدا کنی صدات در نمیاد

وای خدایا من بارها و بارها اینطوری میشم اما نمیدونستم بش میگن بختک

خدایا امیدم تویی مادر شدن رو از من نگیر🙏                            (وشد چهـــــــار بار از دست دادنت😔)                             ❌ تو بــــــــــــد تا کردی بامن روزگار❌          گاهی آدم با غریبه ها راحتتر درد ودل میکند تا آشنا🙃یکم عصبیم ولی منطق حالیم میشهه🤨🙂                                      اسم کاربرها سخت یادم میمونه چه اونها ک بهم بدی کردن(کمه) چه اونها ک یه عالمه مهربون بودن و لطف داشتن😘😍گفتم ک یه موقع تضادی پیش میاد بدونید حافظم ضعیفه🤪
2050
خیلی بده

آره من تو خواب هر چقدر داد میزنم یا بعضی وقتا کمک میخام صدام در نمیاد آدم حس خفگی بش دس میده

خدایا امیدم تویی مادر شدن رو از من نگیر🙏                            (وشد چهـــــــار بار از دست دادنت😔)                             ❌ تو بــــــــــــد تا کردی بامن روزگار❌          گاهی آدم با غریبه ها راحتتر درد ودل میکند تا آشنا🙃یکم عصبیم ولی منطق حالیم میشهه🤨🙂                                      اسم کاربرها سخت یادم میمونه چه اونها ک بهم بدی کردن(کمه) چه اونها ک یه عالمه مهربون بودن و لطف داشتن😘😍گفتم ک یه موقع تضادی پیش میاد بدونید حافظم ضعیفه🤪

وای نگووووو آره همزمان خودمو شوهرم درگیر بودیم اوایل ازدواجمون بود و ما تو یه آپارتمان نوساز ساکن شدیم که از ۳۵واحد فقط ۷واحد ساکن بودن تو همسایه بغلیمون خالی بود شبا تا صب حالت خفگی به شوهرم دس میداد ساعت ۶که همسرم میرفت سرکار این حالت رو من اتفاق میفتاد یه عده بالا سرم راه میرفتن یکی انگار میخاس بزور درو باز کنه بیاد داخل قشنگ صدا پیچیدن دستگیره در و هل دادنشو حس میکردم هرچقد میخاستم بیدارشم یا دادبزنم نمیتونستم این قضیه دوماه هرشب درگیرمون کرده بود نمیدونم بختک بود چی بود

اللهم صل علی محمد وآل محمد
آره مثلا توی خواب هرچی میخوای کسیو صدا کنی صدات در نمیاد

من علاوه بر این تو سرمم هزارتا صدای عجیب میاد میشنوم میفهمم ولی نمیتونم صدا کنم یا حتی خودمو تکون بدم فقط تو دلم خدارو التماس میکنم ک بیدار شم 

ی دختر ورزشکار و خاااانوم با قد ۱۷۸🤗🤗🤗🤗
من علاوه بر این تو سرمم هزارتا صدای عجیب میاد میشنوم میفهمم ولی نمیتونم صدا کنم یا حتی خودمو تکون بد ...

عه

من بیشتر خواب میبینم یه آدمی قصد اذیت منو داره منم داد میزنم که کسی کمکم کنه ولی صدام در نمیاد

تا حالا مثله شما نشدم که نتونم تکون بخورم ولی بازم خیلی وحشتناکه

زیاد علتش اینه که مغز بیدار میشه اماعضلات هنوز خوابن بر عکس راه رفتن در خوابه اونجا عضلات فعالن و ...

درسته و علت احساس خفگیش هم بخاطر اینه که)وقتی به پشت میخوابی) استخون قفسه سینه به شش هایشان وارد میکنه

اللهم عجل لولیک الفرج
عه من بیشتر خواب میبینم یه آدمی قصد اذیت منو داره منم داد میزنم که کسی کمکم کنه ولی صدام در نمیاد ...

ایشالا هیچوقت نشی

من اگ عصبی باشم یا فکروخیال کنم اینجور میشم

ی دختر ورزشکار و خاااانوم با قد ۱۷۸🤗🤗🤗🤗

ببین برای منم خیلییی اتفاق افتاده ، کاری که میکنم اینه تند تند نفس میکشم چون وقتی تند تند نفس بکشی ضربان قلبت میره بالا و کم‌کم بدنت بیدار میشه ...بعدش هم دوباره نخواب که سراغت میاد ، پاشو یه لیوان آب بخور یه آیت الکرسی بخون بعد بخواب من اینجوری جواب میگیرم 😅 ایت الکرسی نمیخونم دوباره بختک میفته روم

اللهم عجل لولیک الفرج
2051