1874
2106

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

من زنجان رو خیلی دوس دارم

مردم خوبش

آب و هواش😍

فقط 45 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو خود علاج غم و دردِ بی شمارِ خودی....!                                                              برو طبیب خودت باش و مبتلای خودت 🦋
2050
از لحاظ امکانات تهران من خودم ساری ام خیلی راضیم😁

اصلا تهران خوب نیست به هیچ وجه من توصیه نمیکنم چند سال دیگه که سونامی سرطان اومد تو تهران اونوقت میشه شهر ارواح

لطفا حسود نباشیم

تهران هم از لحاظ کاری خوبه هم کلا چون پایتخت بیشتر رسیدگی میکنن و بیمارستان و دکتر خوب و کارهای اداری مهم همه ش تو تهران واینکه من عادت کردم به این شهر بقیه شهرها برا تفریح دوست دارم 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
اصلا تهران خوب نیست به هیچ وجه من توصیه نمیکنم چند سال دیگه که سونامی سرطان اومد تو تهران اونوقت میش ...

منطقیه😉

گفتم خدایا از همه دلگیرم گفت حتی از من؟...گفتم خدایا دلم را ربودند گفت پیش از من؟...گفتم خدایا چقدر دوری گفت تو یا من؟...گفتم خدایا تنها ترینم گفت پس من؟...گفتم خدایا کمک خواستم گفت از غیر من؟...گفتم خدایا دوستت دارم گفت بیش از من؟...گفتم خدایا انقدر نگو من گفت من تو ام تو من❤️                  ای دل پاره پاره ام...دیدن اوست چاره ام...او است پناه و پشت من...تکیه بر این جهان مکن‌... #مولانا❤️
2104

هر جایی که خانوادت هستن

میشه واسه خوشبختیمو سلامتیه بچهام یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر. خدا رو خیلی واضح تو زندگیم میبینم 

با این شرایط اقتصادی وحشتناک به نظرم‌آدم یه زمین تو روستا داشته باشه کار کشاورزی و پرورش دام‌ و میوه و‌سبزی داشته باشه‌ خیلی راحت میتونه درآرامش زندگی کنه🙄😑

دیدی وقتی تو جاده های مه گرفته ی شمال میرونی مه جلو دیدتُ میگیره و هیچی جز خط سفیدای وسط جاده نمیبینی...؟از روزی که دیدمت انگار همه چیزو مه گرفته...چشمام فقط تورو میبینهمیشه‌برای‌به‌هم رسیدنمون صلوات بفرستید؟  

فک کنم اصفهان یا شیراز چون هم جاهای تفریحی زیادی دارن هم زیااد شلوغ نیستن (غیر از تعطیلات) و اینکه شهرای بزرگیم هستن امکاناتشون خوبه 

البته من تاحالا اونجا زندگی نکردم

2051