2733
2734
عنوان

یه لحظه بیایین

71 بازدید | 14 پست

سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید زن دادشم بگین که من با این بشر چ برخوردی بکنم خسته شدیم ازش ی خونه گرفتن پیشمون  بعد هر روز بچش میاره میزاره خونمون میره بازار نم کجا بعد ک میگیم باوا بچه ات فضوله بزارش پیش خودتت میگه که ن من میخام برم بازار نمیزاره خریدمو بکنم اذیت میکنه یا ی روز میگ بچه گریه میکنه رو مامان جونش میخاد بعد میگمشم خانم من امتحان دارم میگ خو گریه میکنه رو خانوادت  الان ۹ ماهه همین برنامشه بعد من اصن نزاشتن کنکور بخونم موندم برا سال بعد برنامه هر روز  مون همینه دارییم دادشم دوماه پیش به پدرم بی احترامی کرد گرفت بابام بیرونش کرد بعد ال فق بچه رو میارن ما میبریمش میگمش عزيزم من بچتو بگیر خودت بگیر بزرگ کن این مادر میخاد میگه بهم ی بار اذیتم میکنه ی بار میگ مادر جون میخاد اصن هیچ بعد امروز اوردش خونمون بهش گفتمش ببرش گفت ن بزارش میخام برم بازار ببینینن هم قیاقه می‌گیره  بعد رفتیم خونه بردیمش بعد طلبکارانه میگه ها اوردینش گفتمش گریه میکنه میخادتت میگ عمه من میتونه بره انور اینور ولی نمیتونه بچه رو بگیره گفتمش شما پله دارین نمیتونه بیاد بگیرهش بعدش گفتمش ت هر وقت میری خونه اقات بچه رو کی نگه میدارا میگ مگ بچتون نیست بخدا زبونم درامد چکارش کنیم شما بگین دادشممم کمرشه مادرمم داره حرص میخوره

🙂🖐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عجب پررویی هستن ببخشیدا کنکورت واسه این بچه خراب شد؟؟در باز نکنید یا بگو اصلا نمیتونم خودتون میخ ...

میاد بچه رو میزاره دم در میره دیونه شدم چکارش کنم

🙂🖐
2728
در باز نکن توروخدا به این فک کن ایندت خراب میشه تو برو کتابخونه

نمیفهمن من ال موندم برا سال دیگ خانوادمم خسته شدن دیگ نمیدونم جکار کنم😔کتابخونه هم راهش دوره ازمون کسیو ندارم ببرتم بیارتم

🙂🖐
نمیفهمن من ال موندم برا سال دیگ خانوادمم خسته شدن دیگ نمیدونم جکار کنم😔کتابخونه هم راهش دوره ازمون ...

با اتوبوس بروباید بجنگی واسه ارامش من ۵ ایستگاه با اتوبوس یه کورس سخت با تاکسی بقیش با مترو میرفتم کتابخونه 

توبرو تو اتاق درو قفل کن نمیدونم یجوری رفتارکن سفت و سخت 

2738
2706