2726
عنوان

سوال اخرای بارداریمه

99 بازدید | 13 پست

من هفته ۳۲قلب بچم نامنظم میزدمجبورشدم نوارقلب بگیرم وگفتن که دستگاه نشونه دردوبرات فعال کرده دردداری؟گفتم نه 😐معاینم کردن بعدگفتن یه امپول توسرم بزن اگه تونواربعدی روندش متوقف نشدبایدبستری شی وامپول ریه بزنی که فکرکنم رفع شدالان یکی بم گفت اون امپولی که زدی ممکنه کلاروندزایمانتوبه تاخیربندازه وبچه مدفوع کنه این درسته؟یعنی نبایدمیزدم؟ممکنه خیلی دیرترزایمان کنم یعنی؟بم شوک واردکردکه☹درضمن شکم بچمم کوچیکه نگران شدم گفتن سونورنگی هم بایدبدم.

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️

هر چی دکتر گفته گوش کن

هیچ کدوم از ما بیشتر از دکتر نمیدونیم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

سونوی رنگی انجام نده اشعه ی قوی و مضری داره و برای بچه اصلا خوب نیست چیزی نیست نگران نباش

غذاهای مقوی بخور که اگه کمبود ویتامین داره جبران بشه

سال هاست که در زمینه طب سنتی مطالعه و تحقیق می کنم اگر سوالی در این زمینه داشتید در حد توان در خدمتم😊 طبیب نیستم اما بشدت علاقه مند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هر چی دکتر گفته گوش کن هیچ کدوم از ما بیشتر از دکتر نمیدونیم

الان یعنی اون امپول ایرادنداشته؟

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
سونوی رنگی انجام نده اشعه ی قوی و مضری داره و برای بچه اصلا خوب نیست چیزی نیست نگران نباش غذاهای مق ...

پس چیکارکنم☹گفت ممکنه یاجثه اش بخودت رفته یابندنافش مشکل پیداکرده که بش چیزی نمیرسه.بایدمشخص شه.

عزیزم به حرف بقیه گوش نده ببین پزشکت  چی میگه هر کسی بنا به تجربه و بدن خودش حرف میزنه و ممکنه ...

اخه گفت خودشم همین شرایطوداشت اخه من حس دردوانقباض کاذب هم حتی ندارم براهمین شک کردم

پس چیکارکنم☹گفت ممکنه یاجثه اش بخودت رفته یابندنافش مشکل پیداکرده که بش چیزی نمیرسه.بایدمشخص شه.

اگه دکتر گفته لازمه و ضروریه که انجام بده

حرفی نیست 

سال هاست که در زمینه طب سنتی مطالعه و تحقیق می کنم اگر سوالی در این زمینه داشتید در حد توان در خدمتم😊 طبیب نیستم اما بشدت علاقه مند
اگه دکتر گفته لازمه و ضروریه که انجام بده حرفی نیست 

ولی نمیدونم به دکتراعتباری هس یانه این ازسونورنگی اینم ازامپوله.اخه من دردی هم نداشتم وندارم.

ولی نمیدونم به دکتراعتباری هس یانه این ازسونورنگی اینم ازامپوله.اخه من دردی هم نداشتم وندارم.

می تونی بری پیش یه دکتر دیگه نظر اونم بپرسی

می تونی بری پیش یه دکتر دیگه نظر اونم بپرسی

ممنونم حتماولی بعددیگه این یکی قبولم نمیکنه😅

ممنونم حتماولی بعددیگه این یکی قبولم نمیکنه😅

نه بابا قرار نیس که بفهمه

بعدشم کار بدی که نکردی

سلامتی مهم تره

اخه گفت خودشم همین شرایطوداشت اخه من حس دردوانقباض کاذب هم حتی ندارم براهمین شک کردم

من تاحالا تجربه ی اینجوری نداشتم و واقعا نمی ت نم کمکی کنم فقط امیدوارم چیز خاصی نباشه 

من تاحالا تجربه ی اینجوری نداشتم و واقعا نمی ت نم کمکی کنم فقط امیدوارم چیز خاصی نباشه 

ممنونم بازم💙😊