2726

عجب تجربه سختی بود ولی حسشو دوست داشتم 

تعداد رای : 28
نظرسنجی
کراتین تجربه کردم خوبه
4
14%
ب ریسکش نمی ارزه
7
25%
تجربه نکردم مشتاقم
13
46%
الان کراتین داره موهام
4
14%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اصلا پشیمون هستم ریزش مو ضعیف و شکننده میشه حالت چرب میگیره کلا واسه من خوب نبود کسیم راضی بوده مواد ...

پس آدم واسه موهای فر چیکار کنه؟😢

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

ریزش گرفتم بعدش نمیدونم مال کراتین بود یا خودش ریزش داره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

من کراتین کردم

ریزشم ندارم

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
وای موهای فر خوشگله که ببافشون

نه آخه زیاده....بعد شونه میکنم فرش باز میشه...خشکه...اگه فرش میموند خوب بود...اسیر شدم...کوتاه هم بکنم پف میکنه...مبخوام کچل کنم...واقعا دیوونه شدم

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

یک انسان نادم وپشیمان کراتین نکنید بعد یمدت برمیگرده ب حالت اول البته کاش ب حالت اول برگرده یچیزی ازحالت اول بدتر خییییییییییییییلی بد که مجبور میشید کوتاه کنید مث من ....پس اگه سوختگی داری کوتاه کن ولی کراتین نکن ...اوناییم ک میگن کراتین خوبه یااولشه تازه زدن یاخودشون آرایشگرهستن یا کارشون ویزیتوری برای آرایشگراس

میگن ریزش میاره درسته؟

اگه موادی ک استفاده کردین کیفیت خوب نباشه و ارایشگر از ریشه مو براتون بزنه بله امکان ریزش وجود داره

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706