2737
2734

تحلیلگران عزیز

ب پسری ک دوسش دارم  قضیه خواستگاری دوستشو گفتم ،گفتم فلان دوستت ازم خواستگاری کرده دوماه پیش و ردش کردم ،اونم گفت خوبش کردیو این پسره هرچند خیلی پسر خوبیه و اهل دود و دم نیست ،رفیق بازه و تنها خوبیش غیر از اخلاقش فقط پولشه....گفت این قضیه رو نمیدونستمو اینا ...اخرشم اینو گفت احتمالش اینکه دوباره بیاد سراغت زیاده 😅)هرچی گفتم چرا دلیلشو نگفت 😐

حالا امروز صبح ک داشتیم حرف میزدیم گفت این پسره افسرده س گهگاهی میره تو خودش و در نمیاد شکست عشقی خورده 

گفتم چطور 

گفت یه دخترو دوس داشته الان هم داره،طی یسری رفتارای دختره اینم دیده ک با تصوراتش تضاد داره ،حتی اماده ازدواج بوده باهاش ولی دیگه بیخیال شده ولی هنوز دوسش داره ‌و تو فکرشه

بنظرتون چرا اینارو گفت ؟یعنی فکر کرده من دروغ گفتم ؟ 😐

سایییییییییییییییدیمون

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
😆خدا نکشتت

😂😂😂😂😂😂😂😂

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
اگر اون به تو بگه یک دختری رو زیر نظر داره واکنشت چی خواهد بود؟ بدون این که دست و پاتو گم کنی میگی م ...

ن والا قهوه ایش میکنم 😐😂ولی فکر نمیکردم پسرا هم اینجوری باشن