2737
2734

سلام.

دوساله نامزد کردم و با نامزدم ۱۲ سال و نیم فاصله سنیمه، و خودم ۱۸ سالمه.

نامزدم یه زن چادری و با حجب و حیا میخواد که هستم، تعریف نمیکنم ولی ملاک هایی که میخواد رو دارم

ولی خیلی محدودم میکنه، اینجا نرو، اونجا ترو ، جاییم میره تنها نرو یعنی تا سرکوچه هم حق تنها بیرون رفتن ندارم باید مادر یا پدرم باهام باشه.

میگه تو الان متاهلی و دیگه بهت ننیخدره با دوستای مجردت بگردی و یه دوست دارم متاهله و یه بچه داره، اسم اونو میارم میگه من خوشم ننیاد هی بری خونش و هی اون بیاد خونمون.

خلاصه که اینستا نصب نکن، تلگرام داری زیاد فعالیت نکن و.....

من نویسنده ام و خوب یک بار بهش گفتم تو تلگرام کانال زدم برای رمانم ولی جای حمایت پشیمونم کرد که باعث شد پاکش کنم ولی دوره قایمکی زدم.

یه اخلاقای خاصی داره، خیلی سیاست مداره جوری که من نیستم.

مثلا میگه الان خونه بابامم و خرجم با بابامه و اون حتی نیاز نیست به من پول تو جیبی کوچیکی بده.

وضعیت مالیمونم در حد متوسطه و زیاد جالب نیست و خب شاید بعضی شلوار یا لباسایی که براش میگیریم ۱۰۰ تومنی باشه ولی جای اینکه بگه طرف برای من ارزش قائل شده و خوب انقدر دوسم داشته که رفته این رو با تنگ دستی هم خریده، میگه که شما ارزش و شخصیت من رو با خرید این لباس اوردید پایین چرا که انگار میگید من اندازه ۱۰۰ تومن براتون ارزش دارم.

یه جاهایی به سرم زده ازش جدا بشم ولی...

به نظرتون چیکار کنم؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نامزدته یا صاحبت؟🤨🤐

این حجم از محدودیتی که گذاشته احساس میکنم متوجه نیس با یه آدم بالغ و عاقل طرفه که توانایی تصمیمی گیری و انتخاب همسر رو داره.

تو انتخابت بهتره کمی تجدید نظر کنی.

این محدودیت هست و نه دوس داشتن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
گلم بنظرم تو انتخابت تا جایی که ثبت نشده  تجدید کن    چون وقتی بری زیر ی سقف اذیت می ...

عقد کردیم ولی اگر بخوام جدا هم بشم خیالم راحته چون دخترم میتونم اسمش رو از شناسنامم پاک کنم

2706