2726

امدم

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لباست خاکستری هست

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2728

حس ششمی واقعی تو سایت نمیاد ،

چون چشم آدم به موجودات دیگ باز میشه انقدر بیکار نشده ک بیاد تو سایت پیش بینی کنه

هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمی خراشیم  ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم       خدایا همه رو خوشبخت کن، الهی آمین❤
اومد یه برقرار لایکم کنه عزیز 😂

دلت گرفته هست این روزا؟

لباست خاکستری هست

بععععععله شلوارم هس 😍😍😍😍😍😍😍

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ایول

میشه یه چیز دیگه هم حدس بزنی گلم؟

کاربری اصلیم تعلیق شد ، کاربری دوستمه/
حس ششمی واقعی تو سایت نمیاد ، چون چشم آدم به موجودات دیگ باز میشه انقدر بیکار نشده ک بیاد تو سایت پ ...

رابطتت با داداشت خوب پیش میره؟

سلام ببخشید لباس من چه رنگیه ؟

قرمز نارنجی

رابطتت با داداشت خوب پیش میره؟

اره خوبه خداروشکر

هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمی خراشیم  ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم       خدایا همه رو خوشبخت کن، الهی آمین❤
2706