2737
2734

من بخاطر مشکلات زیادی که دارم قیدشو زدم 💔💔 فقط خدا میدونه چقدر سخته از عشقت بگذری و تقدیم بقیش بکنی 😭

الان یه دختری هست افغانیه بعد خیلی دختر بدیه همه میگن 

عشقم باهاش رفته بیرون همم فالو کردننن 😭😭😭

به من گفت بیا بریم تولد گفتم نمیتونم (الگی گفتم) فک کنم این افغانی و برد با خودش 💔💔💔💔

این دختر ازش خیلی بدممممم میاد خیلی البته اینم میدونم که دختره رو اصلا دوست نداره و صرفا سرگرمی باهاشه و دختره دست از سرش برنمیداره حالم ازش بهم میخوره 

کاش با اون دختری که قبلا باهاش رل بود دوست بشه باز😔😔

اون حداقلش بهتره شاده میشناسمش 🥺🥺 ولی این نه حس خیلی بدی بهش دارم اعصابم خیلی خورده تروخدا باهام حرف بزنیددد حالم خیلی بدههه خیلی😔😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تو خیلی خوبی 

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین
2738
چه دلیلی داره هی تکرار میکنی افغانی؟شاید توی اون چیزی دیده که تو وجود تو ندیده 

اوهوع😂😂😂😂 اونو پشمشم حساب نمیکنه بمن پیشنهاد ازدواج داد ولی میگم ک من نتوسنستم اون دختره ام هیچی نداره درواقع کوتوله سیاه مثل کنه چسبیده بهش لجن اه اه

اوهوع😂😂😂😂 اونو پشمشم حساب نمیکنه بمن پیشنهاد ازدواج داد ولی میگم ک من نتوسنستم اون دختره ام هیچی ...

😐پس چرا نگرانی بعد بنظرت منطقیه به تو پیشنهاد ازدواج بده با اون رل بزنه ؟