2733
2734
عنوان

حس ششمی بیاین توروخدا😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 192 پست
بزار خودش بده چند روز گذشت نداد ۱۰۰ درصد میده از نظر من خودت پیش قدم شو

خیلی دلم آروم شد قربونت برم حتما همین کارو میکنم 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
مرسی عزیزدلم.انشاالله عرفان توهم به زودی برگرده 

برمیگرده گلم....

ی چیزی بگم حسم میگه میادش

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
توروخدااا منوبگوووو دلتنگم شده بود یا بخاطرهوس پیام داد؟ امشب بش پیام بدم خوبه یاوایسم تاخودش پیام ...

لباس سفید پوشیدی 

یا اون پوشیده شلوار مشکی 

اخلاقت 

درون گرا هستی 

ارومی کم حرف ولی وقتی حرف بزنی دیگه زود تمامش نمیکنی 

دوستای زیادی داری ولی همشون مدام ضربه میزنن 

ب طرفت که توی اسمش م. س یا ح داره شک زیادی داری 

چشمات قهوه ای دماغ متناسب 

حس خوبی راجب طرف ندارم...

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
خخ آیدا حالا که اونا شانسی درست در اومد برا منم بگو لطفا  جنسیت بچه اولم چی میشع

دختر

حست درباره من چیه؟؟؟

ادم تو دل برویی هستی چال گونت خیلی قشنگه چشمات بادومی شکله ارامش زیادی داری پر حرف ولی تیز بین

2706