2737
2734
عنوان

مادرشوهرم پول نداشت

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 101 پست

وای اسی اینقدفکرمنفی نکن تروخدا....ببین میدونی پیش خودش چه فکرکرده شایدفکرکرده مثلا شاید یه روزی منت بذاری اونم دست پیش گرفته...کلا فکرکنم ناراحته که پول نداره وازشمامیگیره.....من جات بودم اگر چندبارمیگفت زیرسییبلی ردمیکردم اگه تکرارکرد دیگه نروهمراش.. اینجوری ناراحتیت رونشون میدی.... 

حتی اگه پولشو میدین دیگه خودت نرو، اینهمه تو گرما میری علاف میشی آخرش اینجوری میگه😐

بهم برخورد مثلا سادس واقعا یا فک کرده من خرم میگه ویزیتو نمی دادم تو بیجاره بودی 🙄😳وا 

یا دوسه بار گفت ابجیم می اومدا 

بعد امروز کم اورد گفت ابجیم بلد نیس خیابونارو کارتم‌بلدنیس بکشه باتو راحت ترم فلان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم نگو ممکنه دلش بشکنه آه بکشه ... بنظرم اگه میخای نیتشو  بفهمی دفعه بعد رفتنی عکس_ دارو هر چی ...

خوب همون روز دم کلینیک بهش گفتم عکس ۳۰۰ اینا میشه بعد جلو خودش طرف کارت کشید 

2728
وای اسی اینقدفکرمنفی نکن تروخدا....ببین میدونی پیش خودش چه فکرکرده شایدفکرکرده مثلا شاید یه روزی منت ...

اره این فک کرده منت میذارم اخه انقد عوضیا دورش زیادن ک فک کرده از اونام لابد 😏ولی متاسفانه هنوز نشناخته 

اگر سنشون بالاست  طبیعیه 

مادربزرگ منم کلی خرجش کنی و این داستانا باز همین‌حرفارو میزنه 

اینطوری میگن که خودشون اروم بشن مثلا میتونن از پس خودشون بر بیان 

شما ناراحت نباش 

خداخیرت بده انشاالله ۱۰۰ برابرش برگرده تو زندگیت 

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .
2738
نزدیک ۷۵۰ پول دادم بهش 😏وای ک چقد ادما پررو شدن اع اع  چرا اینجوزی گفته یعنی؟ چرا گفت اگه پو ...

دفعه بعد بگو خواهرتون نمیان؟ من کار دارم نمی تونم

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
فازش چیه مثلا واقعا من این همه کمکش میکنم این چی میخواد ثابت کنه؟یعنی انقد پرروعه؟یا چی  درکش ...

فازش اینع که خیلیا وقتی کاری براشون میکنی زحمتتو بی اجر میکنن و نادیده میگیرن که منت سرشو نباشه دور بر نداری

از کدوم شهری؟

بهم برخورد مثلا سادس واقعا یا فک کرده من خرم میگه ویزیتو نمی دادم تو بیجاره بودی 🙄😳وا  یا دو ...

گفته ابجیم هم میتونست بیاد چون دلش میخواسته بگه کس و کار داره.من که دلم برا مادر شوهرت سوخت،اینده هر کدوم از ما میتونه باشه...

دفعه ی دیگ براش نکن بزار خودش خرج کنه تا بفهمه وااالا

گفته ی بار دیگم هفته بعدی بیا 

تازه گفته ب شوهرت بگو میخوای با من بیای میگه من روم نمیشه بهش بگم میترسم دعوام کنه بگه انقد زن منو نبر دکتر و اینا الافش کن 

اخه شوهرمم بهش گفت با بابا برو 

برم یا ن 

هفته بعری برم و دیکه هیچ وقت نرم؟یا اصن دیکه کلا نرم از الان 

اره این فک کرده منت میذارم اخه انقد عوضیا دورش زیادن ک فک کرده از اونام لابد 😏ولی متاسفانه هنوز نشن ...

به چشم یه عروس نگاه میکنه بهت...به قول عوضی هاهم که دورشن دیگه قوزبالاقوز ......چراشوهرت نمیره همراهش ؟؟

2706