2737
2734
عنوان

مادرشوهرم پول نداشت

1365 بازدید | 101 پست

بره دکتر ،بدنش درد میکرد دیسک داره  

من باهاش رفتم دکتر و پول دارو ایناشو دادم ۷۰ تومن ویزیت فقط خودش داد ۳۰۰ پول عکس و من دادم با کرایه و ۴۵۰ پول دارو دادم  داشتیم برمیگشتیم سه چهاز تا زن همسایه مارو دیدن گفتن کجابودی گفت اره دکتر ،همسایه ها ازم تشکر کردن گفتن خدا خیرت بده عروس خوبی گیرت اومده فلان  

بعد اومدیم خونه ،هی میگفت اره خواهرم میگفت باهات میام و فلان 

ی جوری ک مثلا  میخواس بگه فک نکنی کار مهمی کردی  من خداشاهده ک حرفی نزدم شوهرم فقط گفت همش بهار نمیتونه بیاد با باباهم برو اخه من خیلی همراش همه جارفتم

بعد امروز ک چندروز گذشته میگه اره خواهرم می اومد فلان بعد گفت خوبه پول ویزیتو دادما (۷۰ تومن)🙁

وگرنه بیچاره می شدی 🙄😐یعنی عکس ۳۰۰  و خورده ای و دارو نزدیک ۴۵۰ تومنو ول کرده میخواد بگه من پول ویزیتمو خودم دادم 

چ مسخرس خوب دارو چی عکس چی کرایه چی 

من ک کلا منتی نذاشتم اما این حرفاش یعنی چی 

اخرشم میگه اره تو واردتری خواهرم بلد نیس کارت بکشه حتی 

از این حرفا یعنی منظورش چی بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
حالا ک اینجوری کرد به روش بیار پولی که دادی و . اگه صحبت هفتاد تومن کرد . بگو دیگ‌تو چهارصد تومن گم ...

نزدیک ۷۵۰ پول دادم بهش 😏وای ک چقد ادما پررو شدن اع اع 

چرا اینجوزی گفته یعنی؟

چرا گفت اگه پول ویزیتو نمی دادم واقعا بیچاره می شدی ؟منطور دقیقش چی بوده

چند بار گفت ،بعدشم گفت اره خواهرم بلد نیس تو بلدی  حرفشو پس گرفت  همسایه فهمید من محبت م ...

اصلا توجه نکن چی میگه 

الکی بگو بله بله شما راست میگی 

تو باخدا معامله کن برات جبران میکنه

گلم دفعه بعد رفتنی از پذیرش بپرس هزینه اش چنده اینجوری مادرشوهرتم متوجه میشه😁😁 ولی در کل بیخیال نز ...

ن والا من هیچی نگفتمااین دست پیش گرفته 

من نمیدونم انقدک فک کرده خرم  ک میگه پول ویزیت نمی دادم‌بیچاره بودی ۷۵۰ ۸۰۰ کجا و ۷۰ تومن کجا 

کرایشم من دادم 

منو ساده فرض کرده؟

یا رفتیم اومدیم میگه ابجیم گفته بود من میام فلان 

بعد امروز میگه ابحیم بلد نیس 

اصن ابجیت میاد پول برات بده 

اونم ی گداییه ک نگو 

اصلا توجه نکن چی میگه  الکی بگو بله بله شما راست میگی  تو باخدا معامله کن برات جبران میک ...

ن من برام این عجیبه یعنی انقد مادرشوهرم پرروعه 

انقد نمی فهمه کی در حقش خوبی میکنه کی بدی 

پوله اصن هیچی اینکه همیشه فقط من باهاش میرم 

اینم براش مهم نیس؟

یا مهمه نمیخواد بروز بده؟

میترسه پررو بشم ؟

ن من برام این عجیبه یعنی انقد مادرشوهرم پرروعه  انقد نمی فهمه کی در حقش خوبی میکنه کی بدی  ...

البته اینکه لطف مکرر هم وظیفه میشه رو فراموش نکن 

بزار خودش بره 

تو فقط گاهی برو باهاش

2706