2733
2734

من هزار و یک مشکل دارم با نامزدم از بددهنی و دهن بینی و خانواده بگیر الی ماشالا ، بعد از کلی چالش و داستان قول داد که تجدید نظر کنه در رفتارش ، بهمون قول داد مشاوره هم میاد ، الان میگه من خوشم نمیاد کسی نصیحتم کنه اول زندگی ، میگه اگرررر بیامم حرفای مشاور برام ذره ای اهمیتی نداره ، میدونمم زورکیم بیاد فایده ای نداره ، من با این مرد چکار کنم اخه 

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشاور درست و حسابی اصلن نصیحت نمی کنه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2731
نامزدی برا چی هست؟؟؟

مسلما برای شناخت دو طرف

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹
2738

بگو فلان روز نوبت گرفتم میای دنبالم یا خودم برم 

یا بگو منم خوشم نمیاد ولی مثلا مامانم اصرار داره بیا بریم ببینیم چی میگه اگه جلسه اول خوب نبود دیگه نمیریم

یا بگو اگه منو زندگیت برات مهم بود یه قدم برای بهتر شدنش برمیداشتی

بگو یا میای یا دیگه رنگ منو نمیبینی  بعدم جواب تماساش رو نده یکم بترسه

شاید در اون صورت یه بااااار بزور بیاد ، ولی میدونم کلا ذهنش جوریه عمرا تاثیر داشته باشه ، میگه متنفرم کسی بهم نصیحت کنه یا بگه اینکارو اونکارو انجام بده

مشاور درست و حسابی اصلن نصیحت نمی کنه

همونم نمیاد با صحبت روی خوش میگم ، قبول نمیکنه

سلام من علی فرزامی مشاور پایه ۱خانواده هستم ....

به نظرم بهتره باهاش صحبت کنی و نیاز هاتو بهش بگی..

اگرم قبول نکرد...ی مدت دور و برش نباش باهاش سرد باش و تلفن هاشو ج نده ..شک نکن خودش حتما با ی اخلاق بهتر میاد سراغت ...چون اگه همه جوره بخوادت به خاطر تو ام که شده اخلاقشو تغییر میده

باید برید خیلی بده شرایطش اگه ب درصد نرفتید حتما این سوالا رو ازش بپرس https://www.mmsiz.com/سوال ...

خیلی ، تاپیکام چنتاش هست ، اسیر شدم از دستش ، تکلیفشم معلوم نیست 

2706