2328

اتو مو😂

...Yorgunum, ama çabama sağlık ( گفتم: اِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ؟ )خدایا من غیر از تو کیو دارم؟ ( گفت:أَلَیْسَ اللَّهُ بِکَافٍ عَبْدَهُ؟ )آیا خدا برای بنده اش کافی نیست...؟                                                                

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2343

سبد

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

بغلش میکنم🙃🙂

https://harfeto.timefriend.net/16419909880850.                                                                                                      حرفی انتقادی چیزی بود بهم بگید در خدمتم😁👆👆

من یدونه ازین کاکتوس دراز خاردارا دارم 

با اونا میزنم تو چشوچالش

من مصی ام، دانشجوی سال آخر ژنتیک از دانشگاه آزاد🧪🧫🧬. یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) ♥🤪 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎